توزیع کننده تجهیزات پزشکی مصرفی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع تجهیزات پزشکی مصرفی بیمارستانیفروشنده تجهیزات پزشکی مصرفی

جزو لاینفک علم پزشکی و درمان، لوازم و تجهیزات پزشکی است. چرا که بدون بهره مندی از تجهیزات پزشکی مصرفی ، امکان درمان و شناسایی بیماری میسر نخواهد بود. به ویژه گسترش و شیوع انواع بیماری ها که نیاز به آزمایش و آنالیز دقیق دارد، اهمیت آنها را چندین برابر نموده است.

به طور کلی، تجهیزات پزشکی مصرفی بیمارستان ها، درمانگاه ها و سایر مراکز مرتبط با آنها به امکانات، وسایل، ادوات، دستگاه ها و هر آنچه که به نوعی در خدمت این حرفه می باشد، گفته می شود. در این مطلب به معرفی توزیع کننده تجهیزات پزشکی مصرفی خواهیم پرداخت.

توزیع کننده تجهیزات پزشکی مصرفی
تجهیزات پزشکی مصرفی

انواع تجهیزات پزشکی مصرفی بیمارستانی

انواع تجهیزات پزشکی مصرفی بیمارستانی
تجهیزات پزشکی مصرفی

انواع تجهیزات پزشکی مصرفی بیمارستان بسیار متنوع و گسترده می باشد. زیرا اقدامات متعددی برای اهداف مختلف درمانی، تشخیص بیماری، کمک به جلوگیری از گسترش بیماری، اقدامات پیشگیرانه و… در بیمارستان ها صورت می گیرد که هر یک از آنها نیاز به طیفی از وسایل و لوازم پزشکی دارند.

برخی از انواع این وسایل عبارتند از :

ضد عفونی کننده هایی که به منظور گندزدایی سطوح مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، مایع های استریل کننده، کلیه وسایل مورد نیاز برای عمل جراحی

دستگاه اندازه گیری فشار خون، دستگاه سنجش قند خون، تب سنج، دماسنج، دستگاه اندازه گیری نوار قلب

آنژیوکت ها با سایزهای مختلف، چسب های پارچه ای، نخ بخیه

تجهیزات رادیوگرافی، سونوگرافی، سی تی اسکن، دستگاه ام آر آی

ماشین آلات بیمارستانی، ادواتی که حمل دارو، غذا و لباس های بیمارستانی را انجام می دهد. لباس های یکبار مصرف، لباس های یونیفرم پرسنل

دستکش لاتکس و یکبار مصرف، ماسک، سرنگ، بتادین، الکل، پنبه، باند، گاز استریل

استوانه های مدرج، لوازم آزمایشگاهی، ویلچر

سطل های زباله مخصوص که زباله های عفونی و معمولی را تفکیک می کند.

فروشنده تجهیزات پزشکی مصرفی

فروشنده تجهیزات پزشکی مصرفی
تجهیزات پزشکی مصرفی

این سایت به عنوان فروشنده تجهیزات مصرفی پزشکی کلیه لوازم و تجهیزات مورد نیاز در بیمارستان ها را به صورت عمده و مستقیم در سراسر کشور توزیع می نماید.

عرضه عمده این لوازم پرکاربرد نتایج ارزشمندی را به دنبال دارد. با توجه به اینکه تقاضا برای خرید وسایل مذکور بسیار بالا می باشد خرید آنها می تواند هزینه های زیادی را در بر داشته باشد. اما خرید عمده و مستقیم به خاطر حذف واسطه های فروش و دلالان تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند. همچنین خریداران عمده از تخفیفات ویژه بهره مند می شوند که این امر کاهش بسیار زیاد در قیمت ها را به دنبال دارد.

البته عوامل دیگری هستند که بر قیمت نهایی تجهیزات پزشکی مصرفی اثر می‌گذارند به عنوان مثال نوع تجهیزات بسیار مهم است. کارخانه سازنده و برند، جنس مواد اولیه در ساخت آنها و میزان تقاضا از دیگر عوامل هستند.

 

Medical Equipment

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید