توزیع کننده تجهیزات پزشکی پیشرفته

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد تجهیزات پزشکی پیشرفتهدفتر فروش تجهیزات پزشکی پیشرفته

تجهیزات پزشکی پیشرفته یکی از بخش های مهم درمان بیماری را تشکیل می دهند. هر بخشی از بیمارستان دستگاه ها و وسایل مربوط به خود را دارد. از جمله این وسایل می توان به دستگاه فشار سنج، گوشی پزشکی، اتوکلاو، ونتیلاتور، چراغ سیالیتیک، الکتروکاردیو گرام و … اشاره کرد. توزیع کننده این محصولات تلاش می کند تا دستگاه های با کیفیت را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد.

 توزیع کننده تجهیزات پزشکی پیشرفته
تجهیزات پزشکی پیشرفته

کاربرد تجهیزات پزشکی پیشرفته

کاربرد تجهیزات پزشکی پیشرفته
تجهیزات پزشکی پیشرفته

هر کدام از این تجهیزات پزشکی پیشرفته کاربرد های مخصوص خود را دارند. برای مثال از دستگاه الکتروکاردیوگرام برای سنجش توان قلب و تشخیص مشکلات احتمالی استفاده می شود. این محصول در بخش های مختلف بیمارستان به خصوص بخش قلب به فراوانی استفاده می شود و از دستگاه های پر کاربرد به شمار می رود.

دستگاه ساکشن یکی از تجهیزات پزشکی پیشرفته است که بیشتر در اتاق عمل کاربرد دارد. البته نوع کوچکتر آن برای استفاده های خانگی نیز طراحی شده است. این دستگاه وظیفه دارد مایعات و یا هوای موجود در برخی از بخش های بدن را بمکد و در یک مخزن نگهداری کند.

کاربرد تجهیزات پیشرفته پزشکی بسیار فراوان است و در صورت عدم وجود در بیمارستان، پروسه درمان و نگهداری از بیمار مختل می شود و سلامت فرد به خطر می افتد.

از دیگر تجهیزات می توان به الکتروکوتر اشاره کرد. این دستگاه در اتاق عمل برای برش های پوستی و یا بستن زخم ها و بند آوردن خون ریزی استفاده می شود و نقش بسیار پررنگی در پروسه جراحی بیمار دارد.

دفتر فروش تجهیزات پزشکی پیشرفته

دفتر فروش تجهیزات پزشکی پیشرفته
تجهیزات پزشکی پیشرفته

دفتر فروش تجهیزات پزشکی پیشرفته به صورت ۲۴ ساعته فعال و آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد. این دفتر واسطه ای میان مشتری و تولید کننده است که با سنجش شرایط و کیفیت محصول، تلاش می کند تا دستگاه ها را عیب یابی کند و سپس کالا های با کیفیت و مرغوب را با قیمت مناسب به دست مشتری برساند.

مشتریان می توانند با تماس با شماره هایی که در ادامه در سایت قرار داده شده است، به کارشناسان مربوطه فروش ارتباط برقرار  کنند و محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند.

دفتر فروش تجهیزات پزشکی پیشرفته برای محصولات خود گارانتی چند ماهی و طولانی مدت نیز در نظر گرفته است. بر طبق این گارانتی در صورتی که دستگاه دچار مشکل شود، تولید کننده مسئولیت آن را می پذیرد و به صورت رایگان به تعمیر و یا تعویض کالا می پردازد. این امر باعث می شود اعتماد مشتریان جلب شود و اعتبار برند بالا رود.

هم چنین این دفتر محصولات را در بسته بندی های مناسب به مقصد ارسال می کند تا به دستگاه آسیب وارد نشود و کیفیت آن تا رسیدن به مقصد دچار مشکل نگردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید