تولید کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های کمربند طبی پیشرفته ستون فقراتموارد استفاده کمربندهای طبیشرکت تامین کمربند طبی ستون فقرات
کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات

کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات امروزه از جمله تجهیزات پزشکی با علمی ترین سیستم های پیشرفته روز دنیا در کشور طراحی شده اند که دارای استانداردهای جهانی بوده و نیز بر اساس ایده آل ستون فقرات و نیز بروزترین و جدیدترین کمربند های مدرن دنیا تولید و روانه بازار های داخلی و خارجی شده اند که یک نمونه از این نوع تجهیزات پزشکی کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات می باشد که در نوع خود منحصر به فرد و نیز دارای انواع مختلف بوده که جهت درمان کمردرد های شدید استفاده می شود.

 

 تولید کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات

ویژگی های کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات

ویژگی های کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات

از مزیت ها و ویژگی های مهم کمربند ستون فقرات این است که این نوع محصولات پزشکی دارای هدف های گوناگون و کاربرد فراوان می باشند که جهت پیاده روی و ورزش های سبک، استفاده از آن ها برای سالمندان، جهت کاهش فشار بر دیسک های ستون فقرات، جهت لغزش مهره های کمر و غیره کاربرد فراوان داشته که سبب می شود ستون فقرات در طول بهبودی بی حرکت نگه داشته شود، نواحی آسیب دیده را ثابت نگه دارد، ناحیه درد را کنترل می نماید، باعث گرم نگه داشتن عضلات و مهره های ستون فقرات می شود و باعث تصحیح شکل ستون فقرات می شود که برای سلامتی ستون فقرات بسیار مفید و موثر واقع می شود.

همچنین کمربند های طبی پیشرفته ستون فقرات بر حسب قسمت های آسیب دیده مورد درمان قرار می گیرند که بر اساس شکل، اندازه، جنس دارای گونه های متفاوت بوده که هر کدام بسته به نوع خود دارای کاربرد فراوان می باشند.

موارد استفاده کمربندهای طبی

کمربند های طبی به عنوان بخشی از درمان و کنترل درد در بهبود حالت کمر موثر می باشند که یکی از اهداف اصلی در فیزیوتراپی در درمان کمر درد بهبود حالت قرار گیری کمر می باشد که عارضه های دردناک کمر از قبیل: سیاتیک، لغزش دیسک، درد مفصل نخاعی، و غیره را در بر می گیرد.

همچنین این نوع کمربندهای طبی با توجه به تشخیص دکتر مورد استفاده برای کمر و ستون فقرات قرار می گیرد که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

کمربندهای طبی دارای دو نوع نرم و سخت می باشند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارا بوده و کمربندهای نرم از مواد پلاستیکی ساخته شده اند که برای جلوگیری از حرکات به سمت جلوی ستون فقرات به کار برده می شود که سبب می شوند که از ستون فقرات و وضعیت بدن به خوبی محافظت نمایند.

از دیگر نمونه های کمربندهای طبی نوع سخت آن می باشد که از جنس پلاستیک سخت ساخته شده برای جلوگیری از پیشروی بیماری و تشدید آن و همچنین نگهداری ستون فقرات و قسمت پایین کمر کاربرد دارد.

شرکت تامین کمربند طبی ستون فقرات

شرکت تامین کمربند طبی ستون فقرات

امروزه در اکثر موارد شرکت های زیادی در این زمینه از تجهیزات پزشکی فعالیت می کنند که با پیشرفت های فناوری علم روز دنیا توانسته اند بهترین و نیز با کیفیت ترین محصول را به کشور ارائه نمایند که یک نمونه از شرکت ها، شرکت جانینو می باشد که جهت تامین کمربند طبی در سراسر کشور توانسته اقدامات لازم را برای مصرف کنندگان و نیز بیماران انجام دهد که دارای اهمیت زیادی برای سلامتی افراد می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید