تولید کننده بریس فلزی کمر

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات بریس فلزی کمر چیست؟شرکت پخش بریس فلزی کمر

برای درمان بیماری اسکولیوز بریس فلزی کمر ساخته شده که می تواند بدن فرد را به صورت استاندارد نگه داشته و به درمان او کمک کند. ساختار این وسیله منحصر به فرد بوده و با اعمل فشار به ستون فقرات و دنده ها از پیشروی بیماری جلوگیری می کند. این تولید کننده بهترین بریس را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. قابل ذکر است بیماری اسکولیوز باعث انحراف و کجی ستون فقرات می شود و این امر سلامتی فرد را به خطر انداخته و حرکت و فعالیت را برای او سخت می کند.

تولید کننده بریس فلزی کمر

مشخصات بریس فلزی کمر چیست؟

مشخصات بریس فلزی کمر چیست؟ از بارزترین مشخصات بریس فلزی می توان به دوام و استحکام آن اشاره کرد که باعث تمایز و برتری آن نسبت به نمونه های مشابه دیگر شده است. این ابزار از کمربند پلی اتیلنی سختی تشکیل شده که سه میله صاف قابل تنظیم و کنترل به آن متصل می شوند. این میله در کمر و دنده و قفسه سینه قرار گرفته تا بتواند جلوی بیماری را گرفته و به فرد بیمار کمک کند.

در جلوی بریس یک میله پهن و در عقب دو میله باریک تعبیه شده که طول آنها به کمک پیچی که در ابتدای آن قرار دارد به خوبی تنظیم می شود. میله پهن روی سینه قرار گرفته و میله های باریک پشت ستون فقرات را می پوشاند. بالای بریس فلزی کمر را یقه ای فلزی تشکیل می دهد که این اجزا از پایین تا بالا به ان متصل می شوند.

این کمربند با تسمه های چرمی نصب می شود و به خوبی کل ستون فقرات را پوشش می دهد.

شرکت پخش بریس فلزی کمر

شرکت پخش بریس فلزی کمر این شرکت با پخش بریس کمر در سراسر کشور آن را به دست مصرف کنندگان می رساند. بریسی که در کارخانه ساخته می شود برای اینکه در کمترین زمان و با کیفیت بالا و قیمت مناسب به دست مصرف کنندگان برسد به این مرکز پخش و توزیع واگذار می شود. فعالیت گسترده این مرکز سبب شده تا محصول در اسرع وقت در دسترس مشتریان در اقصی نقاط کشور حتی مناطق پرت و دور افتاده برسد.

این مرکز با تبلیغات سودمند و ثبت سفارشات و تحویل به موقع آنها در امر پخش نقش مهمی را ایفا می کند. این تجهیزات پزشکی مصرف کنندگان خاص خود را دارند و طی سال های اخیر میزان پخش و فروش آنها افزایش زیادی پیدا کرده است. هر چه میزان تولید و عرضه محصول به بازار افزایش پیدا می کند قیمت آن پایین آمده و مشتری می تواند با پرداخت کمترین هزینه نیاز خود را برطرف سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید