تولید کننده کمربند طبی آتل دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد کمربند طبی آتل دار چیست؟شرکت فروش کمربند طبی آتل دار
کمربند طبی آتل دار

کمربند طبی آتل دار: ناحیه کمر شما به خصوص به دلیل طرز طراحی بدن ما مستعد کمردرد است. ستون فقرات ما وزن بیشتری را در قسمت تحتانی کمر تحمل می کنند ، و عضلات ضعیف می توانند به مشکل بیفزایند. تولید کننده کمربند طبی آتل دار در ایران نیز به دنبال تولید گسترده و رفع کمبودهای لوازم پزشکی می باشد و شما می توانید در اکثر داروخانه ها و فروشگاه های لوازم طبی آن را بیابید با قیمتی مناسب تر از مشابه خارجی.

تولید کننده کمربند طبی آتل دار

کاربرد کمربند طبی آتل دار چیست؟

کاربرد کمربند طبی آتل دار چیست؟ کاربرد کمربند آتل دار این است که به درد کمر کمک می کند. از آن در کمردرد ، پوکی استخوان ، رادیکولیت و همچنین پیشگیری و درمان صدمات ورزشی استفاده می شود. در دوره تشدید بیماری ستون فقرات ، کمربند باید بصورت شبانه روزی پوشیده شود. کمربند باعث ایجاد گرمای اضافی برای راحتی بیشتر در قسمت پایین کمر می شود. کمربند به منظور کمک به تصحیح و جلوگیری از وضعیت بد مهره ها و کمر طراحی شده است.

ستون فقرات شما از مهره های استخوانی و بالشتک های نرم به نام دیسک تشکیل شده است که مهره های شما را جدا کرده و از آنها پشتیبانی می کند. دیسک های شما با افزایش سن سفت تر می شوند ، و با از بین رفتن خاصیت ارتجاعی ، می توانند ایجاد پارگی کنند و باعث ایجاد وضعیت دردناکی به نام دیسک فتق می شوند. کمربندهای طبی می تواند به رفع ناراحتی دیسک کمک کند.

کمربند طبی آتل دار از یک پد کمری قابل تنظیم برای فشرده سازی اضافی در قسمت پایینی کمر استفاده می کند. با پشتیبانی عمودی برای تثبیت پشت شما جهت جلوگیری از نورد بیش از حد عضلات باعث کاهش فشار روی دیسک شما می شود‌.

شرکت فروش کمربند طبی آتل دار

شرکت فروش کمربند طبی آتل دار برای مقابله با ملاقات پزشک ، خرید دارو و از بین رفتن هزینه‌هایی را که برای مبارزه با کمردرد خرج کردید. کمربند طبی آتل دار می تواند علاوه بر از کمک به بهبودی دردهای ناحیه ی کمر بخشی از هزینه هایتان را کاهش دهد.

این کمربند بار بدن را روی دیسک های تحتانی ستون فقرات شما کاهش می دهد و باعث ایجاد توزیع یکنواخت تر وزن برای درد کمتر می شود. همچنین هنگام بلند کردن اجسام سنگین ، از پشت شما نیز پشتیبانی می کند ، و طراحی دو لایه و فشرده سازی قابل تنظیم ، برای حالت های مختلف دارد. سیاتیک درد پا ، سوزش و بی حسی ناشی از عصب سیاتیک در ستون فقرات شما است. کمر راست می تواند به مهره هایی که عصب سیاتیک شما را محکم می کند ، فشار بیاورد.

این کمربند طبی با محدود کردن حرکت کمر ، از عصب تحتانی کمر و سیاتیک شما محافظت می کند ، که ممکن است به کاهش درد کمر و عضلات اطراف کمک کند. کمربند طبی آتل دار به جای برقراری تماس مستقیم با مهره ها ، از هر دو طرف ستون فقرات شما پشتیبانی می کند ، بدون سوءاستفاده اصلاح فشار غلط را انجام می دهد. سیستم قرقره به شما این امکان را می دهد که بریس را برای سطح عالی پشتیبانی از میلی متر تنظیم کنید.

شرکت فروش کمربند طبی آتل دار در ایران این امکان را به شما می دهد که به طور مستقیم از آنها به صورت عمده و جزئی خریداری نمایید و حتی نظرات و پیشنهاد های خود را راجع به این محصول ارائه نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید