تولید کننده کمربند طبی تنگی کانال

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی کمربند طبی تنگی کانالشرکت تامین کمربند طبی تنگی کانال

کمربند طبی تنگی کانال : به طور معمول در نتیجه آسیب دیدگی مهره های ستون فقرات ممکن است تنگی کانال نخاعی روی دهد به این ترتیب که حرکت مهره ها به اطراف باعث می شود که عصب موجود در کانال نخاعی تحت فشار قرار گیرد . تولید کننده کمربند طبی تنگی کانال نخاعی اقدام به تولید این محصول برای حل مشکل مذکور نموده است. چگونه می توان این محصول را از این تولید کننده خریداری نمود و ویژگی های کمربند مذکور چگونه است؟

تولید کننده کمربند طبی تنگی کانال
کمربند طبی تنگی کانال

ویژگی کمربند طبی تنگی کانال

ویژگی کمربند طبی تنگی کانال
کمربند طبی تنگی کانال

استفاده از کمربند تنگی کانال برای جلوگیری از شدت یافتن آسیب به کانال نخاعی پس از جراحی های ناموفق دیسک کمر و یا شکستگی و انحراف مهره های کمر  صورت می‌گیرند.

هدف از کاربرد این نوع کمربند ها بی حرکت نگه داشتن ستون فقرات برای بهبود یافتن تدریجی آن می‌باشد. این کمربند باعث ثابت نگه داشتن ناحیه آسیب دیده شده و در نتیجه با محدود کردن حرکات بخش آسیب دیده از ایجاد درد بیشتر و عدم  اتصال بافت های استخوانی جلوگیری می کند.

این نوع کمربند ها که به ارتوتیک نیز معروف هستند از موادی همچون کتان یا ابر پلاستیکی، پلاستیک قالب دار و نایلون ساخته می‌شوند. این کمربند توسط متخصص ارتوپدی با توجه به سایز قسمت های مختلف بدن بیمار  در ناحیه سینه و کمر طراحی می گردد.

این کمربند ها با استفاده از بندهای مخصوصی به قفسه سینه محکم می شوند و به این ترتیب ستون فقرات را ثابت و بدون حرکت نگه می دارند.

مدت زمان استفاده از این نوع کمربند ها بین ۲ تا ۶ ماه می تواند متغیر باشد. طی این مدت بافت‌های استخوانی ناحیه کانال نخاعی به همدیگر جوش خورده و از ایجاد تنگی در کانال نخاعی جلوگیری می شود.

ویژگی کمربند طبی در محکم نگه داشتن ستوان فقرات مانع از آسیب بیشتر به کانال نخاعی و تنگی آن می شود و در تسکین درد نقش دارد.

شرکت تامین کمربند طبی تنگی کانال

شرکت تامین کمربند طبی تنگی کانال
کمربند طبی تنگی کانال

چنانچه در زمینه فروش انواع تجهیزات پزشکی دارای فروشگاه می باشید و یا این که صادرات انواع این تجهیزات را به کشورهای دیگر انجام می دهید؛ کمربند طبی تنگی کانال نخاعی می تواند گزینه بسیار مناسبی برای توسعه کسب و کار و تجارت شما باشد.

برای خرید این تجهیزات می توانید با شرکت تامین کمربند تنگی کانال ارتباط برقرار نموده و ضمن اطلاع از سایر مشخصات این محصول و قیمت روز آن، نسبت به سفارش آن اقدام نمایید.

خرید عمده محصول کمربند طبی تنگی کانال مشمول تخفیف ویژه بوده و با قیمت ارزان تری به دست شما خواهد رسید.

در ضمن سفارش شما در اسرع وقت و با رعایت شرایط حمل و نقل سالم به آدرس اعلامی شما ارسال خواهد شد.

 

 

wholesale orthopedic products

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید