تولید کننده گچ جدید ارتوپدی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت گچ جدید ارتوپدی چگونه است؟نمایندگی فروش گچ جدید ارتوپدی

آتل یا گچ جدید ارتوپدی برای محافظت از عضو آسیب دیده به کار می رود که آن عضو را درون آن قرار می دهند تا ضمن کاهش درد از حرکت های احتمالی آن نیز جلوگیری شود. در ضمن مانع اسپاسم عضلانی در ناحیه آسیب دیده می شود. از آتل و گچ در مواقع در رفتگی، پیچیدگی، شکستگی و بعد از اعمال جراحی روی عضو آسیب دیده استفاده می شود. امروزه گچ های جدیدی در اعمال جراحی ارتوپدی وارد بازار شده است که این مرکز از تولید کنندگان بارز آنها می باشد. برای تهیه گچ جدید ارتوپدی می توانید با این مرکز در تماس باشید.

تولید کننده گچ جدید ارتوپدی
گچ جدید ارتوپدی

کیفیت گچ جدید ارتوپدی چگونه است؟

کیفیت گچ جدید ارتوپدی چگونه است؟
گچ جدید ارتوپدی

در زبان فارسی به اسپلینت، آتل می گویند که نوعی گچ می باشد که در صورت استفاده از آن بر روی اندام آسیب دیده، یک طرفش باز می ماند.

از راههایی که جهت جلوگیری از حرکت اضافی اندام آسیب دیده استفاده می شود، می توان به گچ گیری اشاره کرد. امروزه نوع جدیدی از آن وارد بازار شده که باعث بالا رفتن کیفیت گچ ارتوپدی شده است. این گچ جدید فایبر گلاس نام داشته و نسبت به گچ سبک تر است. فایبر گلاس نوارهای باریکی دارد که آغشته به رزین بوده و وجود روزنه های روی آن باعث رسیدن هوا به عضو آسیب دیده می شود. در صورت رادیو گرافی از روی آن بهتر می توان اندام آسیب دیده را مشاهده کرد.

در هر صورت استفاده از گچ، اسپلینت و یا آتل باید با نظر پزشک انجام گیرد.

نمایندگی فروش گچ جدید ارتوپدی

نمایندگی فروش گچ جدید ارتوپدی
گچ جدید ارتوپدی

شما باید از نحوه تهیه و خرید این محصولات آگاهی خوبی داشته باشید تا بتوانید خرید موفقی را انجام دهید. این محصولات به دلیل اینکه از تنوع بالا و گوناگونی برخوردارند، کیفیت های متفاوتی را نیز خواهند داشت.

برای خرید این دسته از محصولات می بایست اطلاعات لازم را درباره ویژگی های آتل، اسپلینت، گچ جدید ارتوپدی و فایبر گلاس داشته باشید. قیمت یکی از فاکتورهای مهم هنگام تهیه محصول است زیرا افراد بودجه های متفاوتی دارند.

برخی از آتل ها قیمت بیشتری نسبت به سایر آتل های دیگر دارند و این امر به دلیل کیفیت های آنها می باشد.

در هنگام خرید این محصول از شرکت تولید گچ، می باسیت به کیفیت آن دقت کافی را داشته باشید تا دچار مشکل نشوید.

کارشناسان فروش این مرکز می توانند اطلاعات کافی را درمورد گچ جدید ارتوپدی در اختیار شما قرار دهند و سفارش شما را ثبت کنند.

فروش گچ جدید ارتوپدی در این مرکز به سهولت انجام می پذیرد و شما می توانید در اسرع وقت گچ جدید ارتوپدی را تحویل گرفته و در وقت و هزینه های خود صرفه جویی قابل توجهی را داشته باشید.

 

 

janino orthopedic product

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید