تولید کننده گچ معمولی ارتوپدی

آنچه در این مقاله می خوانید...

وظیفه اصلی گچ ارتوپدی چیست؟مرکز فروش گچ معمولی ارتوپدی
گچ معمولی ارتوپدی

گچ معمولی ارتوپدی ، یکی از محصولات ضروری و پرکاربرد در بیمارستان ها و مراکز پزشکی می باشد که توسط تولیدکننده های متعددی در سطح کشور عرضه می گردد. این محصول که اغلب در آسیب دیدگی های استخوانی به کار می رود، روند بهبود بافت یا اندام را تسریع می بخشد.

تولید کننده گچ معمولی ارتوپدی

وظیفه اصلی گچ ارتوپدی چیست؟

وظیفه اصلی گچ ارتوپدی چیست؟ به هنگام شکستگی، پیچ خوردگی، ترک برداشتن و یا آسیب های کلی و جزئی اندام های مختلف بدن، نیاز به محصولی است که عضو آسیب دیده را ثابت نگه دارد و در عین حال، آسیب زننده نباشد. اولین انتخاب در چنین مواردی، گچ های ارتوپدی می باشد که همان گچ معمولی است که به عنوان مصالح ساختمانی به کار می رود.

وظیفه گچ ارتوپدی، حفظ حالت اولیه ی استخوان، ماهیچه و یا مفصل و حمایت از آن ها می باشد؛ به گونه ای که اندام مورد نظر را کاملا بی حرکت و فیکس می سازد که در نتیجه ی آن، تورم، درد، بد فرمی و یا احتمال شکستگی های بعدی از بین می رود و شخص، بعد از مدت مقرر توسط پزشک، سلامت کامل خود را باز می یابد.پزشکان، برای نصب این گچ، ابتدا یک نوع جوراب نخی را بر روی بافت مورد نظر قرار می دهند تا هیچ گونه چسبیدگی به وجود نیاید، سپس گچ را با ضخامت کافی بر روی آن می مالند. ( اغلب پزشکان، استفاده از الیاف پنبه ای را برای قسمت های تحتانی گچ پیشنهاد می کنند تا به بدن فرد بیمار، احساس گرمای شدید دست ندهد. )

تنها ایرادی که این محصول دارد، وزن سنگین آن است که اغلب، باعث اذیت شدن بیمار می گردد. مزیت استفاده از گچ های معمولی به نسبت سایر محصولات مشابه ( مانند آتل )، حفظ شکل و فرم اولیه ی استخوان به همان صورت اولیه و عدم بروز حساسیت و خارش پوستی در اشخاص مصرف کننده می باشد.

به گچ معمولی، گچ فایبرگلاس هم می گویند که امروزه متقاضیان بسیار زیادی دارد زیرا اغلب بعد از جراحی های وسیع برای زود جوش خوردن و کاهش اسپاسم های اندامی در تمامی نقاط جهان به کار گرفته می شود.

مرکز فروش گچ معمولی ارتوپدی

مرکز فروش گچ معمولی ارتوپدی در عصر حاضر، با توجه به افرایش خواسته ی مردم، مراکز متعددی در سطح کشور مشغول به فروش گچ معمولی ارتوپدی می باشند تا بتوانند به سادگی آن ها در اختیار پزشکان و کادر درمانی قرار دهند و نیاز های افراد مختلف را به این محصول رفع نمایند. چنانچه، قصد خرید این محصول از مراکز فروش معتبر و سرشناس را دارید، می توانید با همکاران ما در این سایت تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید