خرید تجهیزات پزشکی عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع تجهیزات پزشکی فیزیوترابیعرضه تجهیزات پزشکی عمده :

برای انجام خرید تجهیزات پزشکی عمده به سایت ما سریعا مراجعه نمایید. ادامه همکاری در این مبادلات باعث می شود هم به کالاهای کاملا استاندارد و دارای آرم سلامت دست یابید و هم این که، دیگر ملزم به پرداخت هزینه های زیادی نشوید. از این رو می توتنید تا حد زیادی با این سفارش ها خود را بی نیاز کنید.

خرید تجهیزات پزشکی عمده
تجهیزات پزشکی عمده

انواع تجهیزات پزشکی فیزیوترابی

انواع تجهیزات پزشکی فیزیوترابی
تجهیزات پزشکی عمده

انواع تجهیزات پزشکی فیزیوترابی بسته به این که در چه زمینه ای به کار آیند، دارای طبقه بندی های جداگانه و متمایزی می باشند. برای نمونه :

  • ارگومتر : درچرخه ثابتی است که به عنوان یک وسیله ورزشی شناخته می شود. این محصول مجهز به زین، پدال و برخی از فرمان های حرکتی می باشد که به فرد بیمار کمک ریادی در راه توانبخشی می کند.
  • الکتروتراپی : این اقلام جریان الکتریکی را مستقیما به عضله و بافت هایی از جسم وارد می کنند که نیازمند، تحریک در همان نقاط آسیب دیده هستند. بنابراین برای کاهش درد و نیز درمان می توان از آن ها بهره برد.
  • ابزار ماساژ دهنده دست : این تجهیزات چون با برق کار می کنند می توانند به راحتی انرژی را وارد دست کرده و به این صورت، قسمت های ناتوان را فعال سازند. در واقع خطری را نیز به همراه نمی آورند و کاملا مطمئن هستند.
  • بایوفیدبک : هیچ گونه عوارض جانبی را نداشته و درمان عملکرد مغز و دیگر سیستم های بدن را تسریع می بخشند.
  • دستگاه تنس : دستگاه مخصوصی است که ارتعاشات خود را از طریق پوست وارد هورمون های ضد درد می کند و از این نظر، نرمی بافت ها را به وجود می آورد.
  • مگنو تراپی یا همان محرک مغناطیسی : این دستگاه ها جوش خوردن استخوان ها را موجب می شوند زیرا عملکرد سریعی در، اتصال نقاط آسیب دیده دارند.
  • نوار عضله : برای سنجش اعصاب در قسمت هایی مانند نخاع کاربردی بی مانند و وسیعی دارند. از این رو می توانند به عنوان اصلی ترین وسایل یک ارتوپدی به حساب آیند.

عرضه تجهیزات پزشکی عمده :

عرضه عمده تجهیزات پزشکی درب کارخانه
تجهیزات پزشکی عمده

عرضه تجهیزات پزشکی عمده از درب کارخانه شکل می گیرد چون در این حالت، به آسانی عملیات بارگیری برای ارسال نمونه ها تنظیم می شود. چون در این وضعیت پخش اجناس ممتاز و درجه یک سراسری می باشد پس دسترسی خریداران به هر مدلی، امکان پذیر و میسر خواهد بود.

چون گوناگونی در این محصولات بسیار زیاد است پس فرصتی برای مقایسه و بررسی دقیق تجهیزات نیز به وجود می آید. این گونه توزیعات فراوان امروزه بستر مناسبی را برای رفع احتیاجات ضروری بشر بوده که با نرخ های شگفت انگیز و به صرفه تولیدی نیز همراه هستند.

 

 

wholesale medical equipment

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید