شرکت سازنده کمربند طبی آتل دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات کمربند طبی آتل دارمرکز فروش کمربند طبی آتل دار عمده
کمربند طبی آتل دار

کمربند طبی آتل دار از جمله تجهیزات ارتوپدی بوده که در راستای درمان انواع کمر درد مورد استفاده قرار خواهد گرفت و با توجه به کاربردی بودن این محصول ارتوپدی نمونه های زیادی از آن در بازار موجود  می باشد، اما شرکت سازنده کمربند طبی در تلاش است تا محصولی استاندارد و با کیفیت بالا را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد تا بیمار، با استفاده از این محصول، سلامت خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به دست آورد.

شرکت سازنده کمربند طبی آتل دار

مشخصات کمربند طبی آتل دار

مشخصات کمربند طبی آتل دار

این کمربند طبی به درمان کمر دردهای شدید، اسپاسم عضلات کمر و حفاظت از ستون فقرات در برابر ضربه کمک کرده و مصرف آن پس از عمل جراحی دیسک کمر، توصیه می گردد.

کمربند آتل دار، معمولا از چهار آتل تشکیل گردیده است، که به کمک این آتل ها حرکات کمر محدود خواهد شد و معمولا آتل ها از جنس پلاستیکی، پلی پروپیلن، پلی آمید و یا فلز می باشد که هر کدام از آن ها با توجه به کاربردی که برای کمربند منظور گردیده است، مورد استفاده قرار خواهد گرفت و معمولا آتل ها را متناسب با انحنای ستون فقرات خواهند ساخت تا حرکات کمر محدود گردد و در صورت استفاده از این محصول ارتوپدی، درمان سریع تر و با کیفیت بهتری انجام گیرد.

هم چنین در روی  کمربند، منافذ زیادی تعبیه شده تا تهویه هوا صورت بگیرد و در این صورت استفاده از کمربند برای مصرف کننده، قابل تحمل تر خواهد بود و به طور کلی پارچه ای که برای ساخت کمربند به کار برده می شود، جنس خاصی داشته که ضد تعریق باشد و هوا به خوبی از آن عبور نماید.

از دیگر مشخصات کمربند آتل دار، استفاده از پارچه حائلی بوده که در پشت کمربند قرار گرفته و به صورت ضربدری بسته می گردد ودر واقع پارچه حائل منجر می شود تا آتل ها بیشتر به کمر نزدیک شده و در نتیجه کمر بند تاثیر مثبت بیشتری بر روی فرد داشته باشد و علاوه بر موارد گفته شده، استفاده از دو نوار چسبان در این کمربند طبی باعث می شود که عضلات انقباض بیشتری داشته باشند.

اصولا کمربند های آتل دار در پنج سایز طراحی و  تولید می گردند و این سایز بندی بر اساس اندازه دور شکم فرد مصرف کننده مشخص خواهد شد.

 

مرکز فروش کمربند طبی آتل دار عمده

مرکز فروش کمربند طبی آتل دار عمده کمربند طبی آتل دار در گروه تجهیزات ارتوپدی قرار گرفته است که با توجه به نوع کمر درد و هم چنین سایز فرد مصرف کننده در نمونه های مختلفی تولید می گردد و با توجه به این که شمار زیادی از افراد جامعه از درد کمر رنج می برند، بنابراین کمربند طبی در دسته کالا های ارتوپدی پر مصرف محسوب می شود و در این راستا، مرکز فروش کمربند طبی جانینو، نمونه های مختلفی از این محصول را به صورت عمده و جزئی در اختیار مصرف کننده قرار خواهد داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید