شرکت عرضه آتل دست کودک

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های انواع آتل دست کودکفروش عمده آتل دست کودک
آتل دست کودک

آتل دست کودک یک وسیله است که در هنگام آسیب، دست کودک را برای محافظت بیشتر و بی حرکت کردن یک یا چند مفصل درون آن قرار می ‌دهند تا آسیب بیشتری نبیند. شرکت ما یکی از معتبرترین و بهترین عرضه کنندگان آن می باشد که آتل هایی با کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مقرون به صرفه را ارائه می کند.

شرکت عرضه آتل دست کودک

ویژگی های انواع آتل دست کودک

ویژگی های انواع آتل دست کودک آتل موجب کاهش درد در اندامی که آسیب دیده می شود با مانع شدن از حرکت استخوان شکسته از آسیب بیشتر جلوگیری می کند. در هنگام آتل بندی ابتدا باید درز های باز را پانسمان کنید و سپس آن قسمت را آتل بندی کنید البته باید توجه کنید که اندازه سایز باید مناسب باشد و البته بر عضو شکسته و مفاصل بالاتر و پایین تر آن را نیز نگه دارد و مانع حرکت آنها شود و همچنین برای ثابت کردن و بهبود آسیب های تاندون نیز استفاده می شود.آتل های پلاستیکی و فلزی معمولا بسیار سبک و کم وزن هستند و با شست و شو تعریق دچار خوردگی و زنگ زدگی نمی شوند.

امروزه این محصول در ۲ نوع کلی وجود دارد که به بررسی مختصر ویژگی آتل دست هر دو نوع به صورت مختصر می پردازیم:

آتل از پیش ساخته شده:

این نوع در جنس های مختلف پلاستیکی و فلزی ساخته می شود و شکل اندام که قرار است برای آن به کار رود را دارند و مخصوص آن اندام ساخته شده است.از این مدل می توان به صورت اورژانسی تا رسیدن به خدمات پزشکی و یا بعد از عمل با تجویز پزشک برای بهبود سریع تر اندام و آسیب ندیدن و متورم نشد

آتل های گچی یا فایبرگلاس:

این مدل توسط شخص پزشک به شکل دست و یا اندام مورد نظر ساخته می شوند و برای مدت مشخصی شخص باید از آن استفاده نماید.آتل فایبرگلاس و  گچی  به صورت نواری است که پزشک و یا پرسنل درمانی با باز کردن و برش آن در طول مد و اندازه مدنظرشان، آن را چند بار دوره عضو آسیب دیده می کشند و این لایه ها روی هم قرار می‌دهند و سپس پس آن را خیس می‌کند و آب اضافه آن را می گیرد و به این صورت اندام مورد نظر را با آتل بندی ثابت می کنند.

فروش عمده آتل دست کودک

فروش عمده آتل دست کودک فروش عمده آتل دست کودک توسط شرکت ما به صورت حضوری و غیر حضوری صورت می پذیرد که خریداران می‌توانند برای خرید آنها به نمایندگی ها و یا وب سایت اینترنتی ما مراجعه نمایند و انواع آتل های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنند و با کمک کارشناسان فروش و نیازشان آتل مدنظر خود را خریداری کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید