شرکت پخش کمربند طبی پل دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات کمربند طبی پل دارکارخانه فروش کمربند طبی پل دار
کمربند طبی پل دار

کمربند طبی پل دار: کمر درد و مشکلات ستون فقرات از جمله داشتن قوز یکی از شایع‌ترین مشکلاتی است که اشخاص زیادی به آن دچار هستند و هر روز هم این مشکل شایع‌تر می‌شود. کمربند طبی پل دار یکی از بهترین وسایل برای بهبود شرایط ستون فقرات هستند و لذا معتبرترین شرکت‌های پخش کمربند طبی پل دار در سراسر کشور انواع مختلفی از این محصولات را با کیفیت بسیار عالی و قیمتی قابل قبول در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

شرکت پخش کمربند طبی پل دار

مشخصات کمربند طبی پل دار

مشخصات کمربند طبی پل دار ستون فقرات یک انسان دارای سه بخش گردن، قفسه سینه و همچنین کمر است. شکل ستون فقرات انسان دارای دو انحنای طبیعی است و به صورت کلی وظیفه اصلی و مهم ستون فقرات انسان نگه داشتن انسان در وضعیت صاف و حفاظت از نخاع شخص است. در بعضی از اشخاص به دلیل بد نشستن یا وجود شرایط نامطلوب شخص در ناحیه ستون فقرات خود دارای قوز می‌باشد. در مورد کمربند طبی پل دار باید گفت که این محصولات یکی از بهترین وسایل برای درست ایستادن شخص و رفع قوز در ستون فقرات است.

از جمله‌ی مهمترین ویژگی‌ها و مشخصات کمربند پل دار طبی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کمربند طبی پل دار کاملا در بدن شخص فیت می‌شود و می‌توان آن را در زیر لباس پوشید و هیچگونه تغییر خاصی در وضعیت ظاهری شخص ایجاد نمی‌کند و برای اشخاص دیگر قابل تشخیص نیست.
  • این نوع از کمربندهای طبی دارای دو آتل طبی در قسمت پشتی خود هستند که می‌تواند ناحیه پشتی ستون فقرات و قفسه سینه شخص را حمایت کند.
  • این محصولات قابلیت تنظیم برای اشخاص با وزن و دور کمرهای مختلف را دارند.
  • این محصولات را می‌توان شست. 
  • نکته‌ی قابل توجه دیگر در مورد این نوع از کمربندهای طبی این است که این محصولات وزن زیادی ندارند و شخص در هنگام پوشیدن آن احساس راحتی می‌کند.  

همچنین لازم به ذکر است که کمربندهای طبی میله دار علاوه بر اینکه می‌توانند برای رفع قوز در ناحیه پشتی ستون فقرات بسیار مفید باشند می‌توانند برای اشخاصی که درد بسیار شدیدی در کمر و قفسه سینه خود احساس می‌کنند؛ اشخاصی که دچار آرتروز به نسبت کم کمر و همچنین اشخاصی که دچار بیرون زدگی خفیف دیسک کمری و مهره‌های پشتی کمر هستند نیز می‌تواند بسیار مناسب باشد. 

کارخانه فروش کمربند طبی پل دار

کارخانه فروش کمربند طبی پل دار کارخانه فروش کمربند طبی پل دار از طریق روش‌های مختلفی این محصولات را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند که از جمله‌ی آن‌ها فروش اینترنتی این محصولات است. این سایت یکی از معتبرترین فروشگاه‌های اینترنتی عرضه کننده انواع مختلف کمربند طبی از جمله کمربند طبی پل دار در کشور است و از طریق همین فروشگاه می‌توانید این محصولات را سفارش دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید