عرضه کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع کمربند طبی پیشرفته ستون فقراتفروش کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات

کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات : انحراف ستون فقرات، یکی از دردهای رایج کمر می باشد. در صورت بروز این مشکل، یکی از راه های درمان استفاده از کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات می باشد. علاوه بر کاهش درد، به رفع کامل درد نیز کمک بسزایی می نمایند. مجموعه ما این محصول را در طرح ها و انواع مختلفی تولید می نماید. شما می توانید براساس شدت بیماری خود، کمربند مناسب و اختصاصی خود را سفارش دهید.

عرضه کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات
کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات

انواع کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات

انواع کمربند طبی پیشرفته
کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات

به طور کلی، هدف استفاده از کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات بی حرکت نگه داشتن محل درد و کم کردن حرکات می باشد. در پی کاهش حرکات، دردهای ستون فقرات نیز کنترل خواهد شد. کمربند طبی مخصوص ستون فقرات، دارای انواع مختلفی است که هرکدام برای درمان یک نوع درد خاص، مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله این بیماری ها می توان به قوزهای کمر، انحراف ستون فقرات، انواع شکستگی ها و… اشاره نمود.

معرفی انواع کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات

  • بریس مربوط به گردن
  • بریس گردنس و قفسه سینه
  • بریس کمر
  • بریس قفسه سینه و استخوان مربوط به کمر

برای جلوگیری از حرکت، دو نوع کمربند طبی وجود دارد که عبارتند از:

  1. کمربند محکم کننده: این نوع کمربندها، از جنس پلاستیک بوده و اگر کاملا محکم و به صورت صحیح آن را ببندید، حدود نصف درد را می تواند کاهش دهد. معمولا برای انواع شکستگی ها از این نوع کمربند استفاده می شود. البته کمربند محکم کننده مواقعی باید مورد استفاده قرار بگیرد که بیمار سرپا بوده و به هنگام درازکش شدن فرد، باید آن را جدا نمود. به همین دلیل اکثر بیماران با آن ارتباط خوبی برقرار نمی کنند.
  2. کمربند کشسانی: بعد از جراحی های مربوط به کمر، از کمربند کشسانی استفاده می شود. این کمربند، از خم شدن بیمار جلوگیری کرده و باعث می شود که کمر بیمار زودتر شکل اصلی خود را پیدا نماید. کمربند کشسانی سبب خواهد شد که فرد در طی بلند کردن اجسام، مجبور شود که کمر خود را کاملا صاف نگهدارد.

فروش کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات

فروش کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات
کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات

امروزه با گسترش دردهای مربوط به ستون فقرات، استفاده از کمربندهای طبی بسیار رونق گرفته است. اما باید توجه داشته باشید که حتما پزشک متخصص آن را برای شما تجویز کرده باشد. می توان گفت که بهترین نوع کمربند، آن محصولی می باشد که به طور اختصاصی برای فرد بیمار ساخته شده است.

مرکز ما به طور تخصصی به وسیله ی کارشناسان بسیار مجرب، به تولید و فروش کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات می پردازد. برای سفارش انواع کمربند کاملا طبی و استاندارد، می توانید با ما در تماس باشید. این نوع کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات را می توانید با قیمتی بسیار مناسب تهیه کرده و سلامتی را به بدن خود بازگردانید.

 

 

Spine medical belt

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید