فروشنده آتل دست کودک

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات آتل دست کودکشرکت تامین آتل دست کودک
آتل دست کودک

کودکان دارای اندامی ظریف هستند که خطرات زیادی در محیط انها را تهدید می کند. زمانی که عضوی از آنها دچار آسیب و شکستگی می شود باید بدون حرکت باشد تا بهبودی سریعتر شود. برای انجام این کار باید آتل دست کودک استفاده کنید. این وسیله به شکل قالب بوده که از یک طرف باز می شود و عضو آسیب دیده را درون خود جای داده و از آن محافظت می کند. دوام این وسیله طبی بالا بوده و این فروشنده آن را به صورت تکی و جینی به فروش می رساند.

فروشنده آتل دست کودک

مشخصات آتل دست کودک

مشخصات آتل دست کودک از بارزترین مشخصات آتل دست می تواند به دوام و استحکام بالای آن اشاره کرد که بدون هیچ حرکتی از دست محافظت کزده و عمل بهبودی را سرعت می بخشد. وزن آن سبک بوده و بیمار در زمان استفاده اذیت نمی شود. روکشی که روی آتل را می پوشاند ضد حساسیت بوده و پوست فرد را دچار اگزما و خارش نمی کند.

این محصول دارای سایز بندی بوده و در نمونه های مختلف تولید می شود که هر کدام کارایی مختص به خود را دارند و درسطحی مشخص استفاده می شوند. طول و عرض مناسب و استاندارد از دیگر مزیت ها به شمار می رود که سطح را به خوبی پوشش می دهد. ساختار ان منحصر به فرد بوده و دست را بدون حرکت نگه می دارد تا بهتر ترمیم شود.

قابل شست و شو می باشد و در زمان کثیف شدن شما می توانید آن را با مواد شوینده تمیز کنید. به سرعت هم خشک می شود.

شرکت تامین آتل دست کودک

شرکت تامین آتل دست کودک این شرکت با تامین آتل دست کودک توانسته پاسخگوی نیاز بازارهای داخلی و خارجی باشد. این مرکز واسطه ای بین تولید کننده و مصرف کننده است و به همین دلیل در امر فروش و تامین نیاز بازا  نقش اساسی دارد. آن ها با فروش بهترین آتل به خوبی و با کمترین هزینه نیاز مصرف کنندگان را تامین می کنند و از این طریق رضایت آن ها را جلب می کنند.

به دلیل رقابتی بودن بازار این تجهیزات پزشکی در داخل و خارج از ایران، تولید کنندگان زیادی در سراسر ایران اقدام به تولید این محصولات کرده اند. تا بتوانند با علاوه بر تامین نیاز بازار آن را برای صادرات به کشورهای دیگر مهیا کنند. این امر با درامد ارزی که به همراه دارد به اقتصاد کشور کمک زیادی می کند و زمینه اشتغالزایی را فراهم می کند.

تامین کننده این لوازم کارخانه های بسیار بزرگی می باشند که با سرمایه گذاری های فراوان و به کار گیری تکنولوژی های مدرن خط تولید را هر سالها افزایش می دهند و اعتبار برند خود را روز به روز بالاتر می برند. این شرکت ها قطب های اصلی تولید به حساب می آیند و ارز آوری خوبی را برای کشور در بر دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید