فروشنده بریس مهره کمر

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی بریس مهره کمر چیست؟مرکز فروش بریس مهره کمر

بریس مهره کمر در حقیقت ابزاری می باشد که در اطراف مهرهای کمر قرار داده می شود تا حرکت آن را کنترل کند و کمر را از هر گونه آسیب و سائیدگی حفظ نماید و به مهره های کمر ظاهر و شکل مناسبی ببخشد. بنابراین برای حمایت از ستون فقرات و مهره های کمر از این محصول استفاده فراوانی می نمایند به ویژه افرادی که دچار کمردردهای مزمن هستند. به همین جهت فروشنده بریس مهره کمر این محصول را به شیوه های مختلفی در اختیار مشتریان قرار می دهد.

فروشنده بریس مهره کمر

ویژگی بریس مهره کمر چیست؟

ویژگی بریس مهره کمر چیست؟  آیا می دانید ویژگی های بریس مهره کمر چیست؟

امروزه بسیاری از پزشکان به تجویز بریس کمر یا کمربند طبی برای افرادی می دهند که دچار مشکلاتی نظیر کمر درد، انحراف ستون فقرات، سائیدگی مهره ها و جراحی های کمر، شکستگی ستون فقرات، تنگی کانال نخاعی، فتق دیسک، رگ به رگ شدن و … هستند.

استفاده از این کمر بندها کمک می کند تا حرکت کمر بسیار محدود گردد و منجر به کاهش درد و ناراحتی در کمر شود و در صورت شکستگی خیلی سریع استخوان های کمر بهبود یابند.
اما با توجه به تولید انواع بریس مهره کمر از جنس های مختلف همچون پنبه، نایلون همراه با فنر و کش، اسفنج لاستیکی و … به همین جهت باید به انتخاب درست یک کمربند خوب پرداخت.
می توان برخی از انواع ویژگی بریس کمر با کیفیت را این طور بیان کرد:

  • بریس کمر خوب بدن را در مقابل فشار و کشیدگی عضلات حمایت خواهد کرد و به عضلات بدن در حالت های مختلف همچون ایستاده و نشسته فرم درستی خواهند داد.
  • بریس های کمری معمولا برای قسمت های مختلف بدن طراحی شدند تا بتوانند به پشتیبانی آن قسمت ها بپردازند که ممکن است بالا، پایین یا وسط کمر باشند تا موجب قوی شدن مهره های کمر و ستون فقرات گردند.
  • برخی از بریس ها که جهت رفع تنس جسمی و خستگی بدن مورد استفاده قرار می گیرند دارای قطعات ماساژ دهنده می باشند.

مرکز فروش بریس مهره کمر

مرکز فروش بریس مهره کمر امروزه انواع مختلفی از بریس ها مهره کمر به صورت نرم و قابل انعطاف، سخت، بریس های نیمه سخت توسط پزشکان و متخصصان ساخته و به بازار عرضه می گردند که بسیار کاربردی هستند و به بیماران مبتلا به کمردرد و … کمک شایانی می نمایند.

بنابراین تجویز این کمربندها توسط پزشکان و متخصصان بسیار بالا می باشد و به همین جهت تقاضا برای خرید آنها بسیار زیاد است.

بنابراین این مرکز فروش بریس مهره کمر به شیوه های مختلف به توزیع این محصول در بازار می پردازد که از جمله می توان به فروش حضوری و اینترنتی اشاره کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید