فروشندگان کمربند طبی ستون فقرات

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع کمربند طبی ستون فقراتسازندگان کمربند طبی ستون فقرات
کمربند طبی ستون فقرات

کمربند طبی ستون فقرات یکی از محصولات پزشکی است که برای درمان آسیب ها و بیماری های کمر مورد استفاده قرار می گیرد و نقش بسزایی را در این عرصه دارد که فروشندگان آن دستگاه را در مدل های متنوعی عرضه می کنند که هر مدلی نقشی در درمان نوعی از بیماری مربوط به کمر دارد.

فروشندگان کمربند طبی ستون فقرات

انواع کمربند طبی ستون فقرات

انواع کمربند طبی ستون فقرات انواع کمربند ستون فقرات طبی شامل موارد زیر می باشد:

  • کمربند طبی سفت: سنگین و داغ بوده و مطابق با طرح بدن طراحی شده که در زمان بسته شدن محدود کننده ۵۰ درصدی دامنه حرکتی ستون فقرات است و در شکستگی ها و جراحی های همجوشی کاربرد دارد که در زمان خوب استفاده نمی شود.
  • کمربند طبی کشسان: برای محدود کردن دامنه حرکتی ستون فقرات بکار می رود که همجوشی و کمردرد را بعد از جراحی اعمال نموده و باعث نشستن و ایستادن صحیح می شود و از خم شدن کمر نیز جلوگیری خواهد نمود.
  • کمربند طبی مخصوص اسکولیوز: انحنای ستون فقرات را رفع نموده و باعث هم ترازی ستون فقرات خواهد شد و این کمربند در شبانه روز و حتی در خواب نیز استفاده می شود.
  • کمربند طبی بعد از جراحی یا آسیب: این مدل از جنس پلاستیک بوده و با بست های قلاب دار به شکم یا کمر وصل می باشد و موجب هم ترازی و هم جوشی مهره ها می شود و در موقع خواب استفاده نخواهد شد.
  • کمربند طبی غیر تجویزی: به این مدل کمربند بازی می گویند چون بدون تجویز پزشک نیز قابل تهیه بوده و برای ورزشکارانی مانند وزنه برداران مناسب است.
  • کمربند طبی ستون فقرات: برای در رفتگی کمر و بیرون زدگی دیسک، کشیدگی، بعد از عمل جراحی، تنگی نخاع، کمر درد و … تجویز می شود.
  • کمربند طبی TLSO و LSO: در تنگی کانال نخاع، شکستگی در سینه و کمر و بعد از عمل و … تجویز می شود.
  • کمربند ارتز جوت: برای بی حرکت سازی بعد از عمل، شکستگی فشاری کمری، پوکی استخوان و … تجویز می شود.
  • کمربند طبی کشسانی: در اختلال عملکرد ساکروایلیاک، پوکی استخوان، کمردرد مزمن و … تجویز می شود.

سازندگان کمربند طبی ستون فقرات

سازندگان کمربند طبی ستون فقرات سازندگان کمربند طبی ستون فقرات با استفاده از مهندسین و دکترین مجربی که در این بخش دارند و با تجهیزات بروز و علم و تکنولوژی پیشرفته به طراحی و تولید انواع مدل های این محصول مشغول اند و طی فرایند تولید همه ی استانداردها و اصول و فنون بهداشتی را بکار گرفته و محصولی منحصر به فرد را وارد بازار می کنند.

کمربند طبی برای درمان بیماری های کمر بکار رفته و برای اثربخشی آن باید محصول را با تجویز پزشک تهیه نمود و نحوه و مدت زمان استفاده از آن نیز باید مطابق با تجویز پزشک باشد و با انتخاب به جای آن می توان از سلامت خود اطمینان داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید