فروشگاه عرضه کمربند طبی فنری

آنچه در این مقاله می خوانید...

سایزبندی انواع کمربند طبی فنریشرکت تولید کمربند طبی فنری
کمربند طبی فنری

استفاده از کمربند طبی فنری کمک می کند تا فشار در دیسک های بین مهره ای کاهش یافته و مصرف کننده ساعات خوشایندی را تجربه نماید. در اثر اتفاقات غیر مترقبه همانند کار، ورزش سنگین و سوانح جاده ای، فرد دچار بیرون زدگی دیسک، شکستگی مهره های کمر و آرتروز می شود که متاسفانه درد بسیاری داشته و تعداد زیادی از عضلات بدن را درگیر می سازد. برای خرید این محصول از فروشگاه عرضه کمربند طبی فنری، تلفن همراه خود را برداشته و با یکی از شماره های درج شده در سایت ارتباط برقرار نمایید.

فروشگاه عرضه کمربند طبی فنری

سایزبندی انواع کمربند طبی فنری

سایزبندی انواع کمربند طبی فنری به علت افزایش سن و عوامل دیگر مهره های کمر دچار نقصان شده و تحرک و جابجایی را برای فرد مشکل می سازد. ستون فقرات به صورت کلی از ۱۲ مهره سینه ای، پنج مهره کمری و عضلات جانبی تشکیل یافته است. فتق دیسک کمر، از جمله آسیب های شایع در افراد مسن می باشد. در حقیقت وقتی که سن افزایش می یابد، خاصیت جذب آب در دیسک ها کاهش یافته، حالت فنری سابق خود را از دست داده و به حالت خشک در می آیند.

به مرور زمان فشاری که باید دیسک تحمل کند به مهره ها وارد شده، دیسک دچار کاهش ارتفاع می شود. مهره ها بر روی یکدیگر ساییده شده و آرتروز به وجود می آید. انواع کمربند طبی فنری ارائه شده متناسب با فرم انحنای ستون فقرات طراحی می شود تا فشار وارد آمده بر روی دیسک های کمر کاهش یافته و سلامت فرد مصرف کننده حفظ شود. انواع کمر بند طبی فنری در سایز بندی های متنوع راهی بازار هدف می شود تا نیاز های مشتریان عزیز و ارجمند را به خوبی برآورده نموده و بتوانند از تمامی مزایای این محصول کاربردی استفاده نمایند.

در واقع این معیار بر اساس اندازه دور کمر هر فرد متفاوت بوده و به همین خاطر از برچسب های کشسان در زوایای جانبی محصول بکارگیری می شود.

شرکت تولید کمربند طبی فنری

شرکت تولید کمربند طبی فنری وقتی مهره های کمر دچار شکستگی می شود نیاز به حرکت نسبی کمر می باشد که با کمک کمربند طبی می توان بر این موضوع غلبه نمود. در نتیجه روند درمان با سرعت و شتاب بیشتری به پیش می رود. چهار آتل محکم بکارگیری شده در قسمت میانی، ستون فقرات را از وارد سازی آسیب های احتمالی برحذر می دارد. به راحتی توسط ماشین لباسشویی قابل شستشو بوده و بافت آن به مرور زمان دچار فرسایش و پارگی نمی شود.

شرکت تولید کمربند طبی فنری، در زمان ساخت محصولات خود، کلیه مسائل ایمنی و بهداشتی را رعایت نموده تا مصرف کننده از خرید خود راضی بوده و کالای باکیفیت و مقرون به صرفه در اختیار داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید