فروشگاه فروش آتل ساق دست

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های انواع آتل ساق دستمرکز خرید آتل ساق دست بی واسطه
آتل ساق دست

آتل ساق دست: معمولا یک فروشگاه محصولات ارتوپدی، در کنار فروش آتل ساق دست، آتل ساق پا را نیز برای عرضه دارد. آتل شست و آتل مچ نیز از دیگر تولیداتی است که در یک فروشگاه موجود می باشد. مجموعه پیش رو به صورت عمده انواع آتل را به صورت عمده و با قیمت تولیدی جهت رفاه حال مغازه داران عزیز توزیع می نماید.

فروشگاه فروش آتل ساق دست

ویژگی های انواع آتل ساق دست

ویژگی های انواع آتل ساق دست

قبل از اینکه به بیان ویژگی های انواع آتل ساق دست بپردازیم خوب است بدانید که آتل یا splint، وسیله ای سفت و سخت است که اندام مورد نظر را داخل آن قرار داده تا هم از آن محافظت کرده و هم آن عضو ثابت نگه داشته باشد. آتل ساق دست همانطور که از نامش پیدا است جهت ثابت نگه داشتن و بی حرکت کردن ساق دست آسیب دیده یا شکسته شده مورد استفاده قرار میگیرد که البته باید یک سری خصوصیات و ویژگی هایی داشته باشد.

جنس آتل انتخاب شده اهمیت زیادی دارد که آن هم توسط پزشک و با توجه به نوع آسیب و شدت آن مشخص می گردد. آتل می تواند از جنس گچ، پلاستیک، فلز و یا انواع پارچه ای باشد. جنس قسمت داخلی آتل نباید برای دست حساسیت ایجاد کند به همین خاطر بهتر است در صورت امکان نوعی را خرید کنید که جنسی مناسب همچون پنبه داشته باشد. پوشش پنبه ای نه تنها حساسیت ایجاد نمیکند بلکه دست در داخل آن احساس راحتی هم می کند.
همچنین بهتر است هوا از روزنه های آتل عبور کرده و به پوست دست برسد. از دیگر ویژگی های آتل ساق دست، نحوه بسته شدن آن است. برخی از آتل ها با چسب بسته می شوند و برخی دیگر بست فلزی دارند. توجه داشته باشید که همان مدلی که با آن راحت تر هستید را تهیه کنید.

مرکز خرید آتل ساق دست بی واسطه

مرکز خرید آتل ساق دست بی واسطه

در خرید عمده هر محصولی، انتخاب مرکز خرید نقش مهمی دارد به خصوص مرکزی که به صورت مستقیم و بی واسطه محصولاتش را عرضه کند. اما سوال اینجاست دلیل مهم بودن مرکز خرید چیست؟ در پاسخ باید گفت که اصلی ترین دلیل خرید بی واسطه، دست یافتن به پایین ترین قیمت ممکن برای محصول مورد نظر است خصوصا زمانی که بحث سفارش عمده در میان باشد.

البته عوامل مختلفی بر قیمت آتل تاثیر گذار هستند از جمله:

  • جنس آتل
  • ابعاد آتل
  • شرکت سازنده
  • نحوه بسته شدن و …

مجموعه پیش رو به صورت مستقیم انواع محصولات و تجهیزات ارتوپدی را بی واسطه و مستقیم با بهترین قیمت عرضه می نماید. در این مرکز خرید، آتل ساق دست، آتل ساق پا، آتل شست و مچ نیز به فروش عمده می رسد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید