فروش تجهیزات پزشکی ضایعات نخاعی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع تجهیزات پزشکی ضایعات نخاعیخرید تجهیزات پزشکی ضایعات نخاعی

تجهیزات پزشکی ضایعات نخاعی:  ضایعات نخاعی یکی از دردناک ترین بیماری های جامعه بوده و بیماران ضایعه نخاعی، همواره در انجام حرکات روزمره دچار مشکل و ناتوانی هستند. در این راستا متخصصین تجهیزات پزشکی ضایعات نخاعی در نمونه های مختلفی را تولید نمودند تا در اختیار افراد بیمار ضایعه نخاعی قرار گیرد که در صورت استفاده از آن ها زندگی برای بیمار آسوده تر خواهد شد و اصولا چنین تجهیزاتی در مراکز فروش مربوط به این تجهیزات ارائه خواهند شد.

 فروش تجهیزات پزشکی ضایعات نخاعی
تجهیزات پزشکی ضایعات نخاعی

انواع تجهیزات پزشکی ضایعات نخاعی

انواع تجهیزات پزشکی ضایعات نخاعی
تجهیزات پزشکی ضایعات نخاعی

امروزه در راستای کمک به افراد معلول و ناتوان، بیش از هزاران وسیله تولید گردیده است که هر کدام  از تجهیزات پزشکی تولید شده، کاربرد های متفاوتی داشته که هر شخص معمول بنابر درصد آسیب  دیدگی نخاعی، از آن ها استفاده می نماید و در این بخش به شرح برخی از تجهیزات می پردازیم. 

ویلچر: در واقع ویلچر، صندلی چرخداری بوده و در گروه وسایل کمک حرکتی قرار گرفته است و در انواع مختلفی ساخته می شود. در مجموع هر چه لوازم جانبی ویلچر ها بیشتر باشد، خدمات بهتری را به فرد ارائه می دهند و معمولا ویلچر ها در دو دسته صندلی های با کمک یا بدون کمک تولید می گردند. 

صندلی های پله پیما: این نمونه از صندلی ها در کنار پله ها نصب شده و مناسب برای  افرادی است  که به دلیل ناتوانی های جسمی و ضایعات نخاعی قادر به بالا و پایین رفتن از پله ها نیستند.

بالابر بیمار: این محصول در راستای حرکت بیمار قطع نخاعی تولید گردیده است و می توان از آن برای انتقال بیمار از روی تخت یا سطح زمین به روی ویلچر و برعکس استفاده نمود.

تخت ایستا: این تخت برای حرکات تمرینی ویژه افراد ضایعه نخاعی مورد استفاده قرار می گیرد و از آن به عنوان وسیله ای برای تمرینات فیزیوتراپی بیمار استفاده می گردد، البته لازم به ذکر است که با تهیه این تخت دیگر نیازی به تخت بستری نخواهیم داشت و معمولا از نوع یک موتوره آن برای منازل و از مدل دو موتور این تخت برای کلینیک ها استفاده خواهد شد.

 

خرید تجهیزات پزشکی ضایعات نخاعی

خرید تجهیزات پزشکی ضایعات نخاعی
تجهیزات پزشکی ضایعات نخاعی

تجهیزات پزشکی مربوط به ضایعات نخاعی از گستردگی فراوانی برخوردار می باشد. ولی در میان نمونه های تولید شده، کیفیت کالا بسیار مهم می باشد، زیرا چنین تجهیزاتی اگر کیفیت و کارایی خوبی نداشته باشند، نه تنها در بهبود بیمار کمک نمی کند، بلکه ممکن است که  اثرات بدی را در سلامت بیمار به همراه داشته باشد.

بنابراین خرید تجهیزات پزشکی ضایعات نخاعی نیاز به آگاهی و  دقت فراوان دارد و لازم است که چنین تجهیزاتی گواهی استاندارد و مرغوبیت کالا داشته باشد. در نتیجه برای اطمینان خاطر، بهتر است که این نمونه از محصولات را از مراکز معتبر تهیه نمود.

 

 

 

 

Medical equipment for spinal cord injuries

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید