قیمت کمربند طبی فنردار چقدر است؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

عوامل موثر در قیمت کمربند طبی فنردارپارچهفوممکانیزم انطباقیرنج قیمت کمربند طبی فنردارپایین ترین قیمت کمربند طبی فنرداربالاترین قیمت کمربند طبی فنردارقیمت کمربند طبی فنردار در بازار ایرانقیمت کمربند طبی فنردار در بازار جهانیقیمت کمربند طبی فنردار در بازار دبی
قیمت کمربند طبی فنردار

قیمت کمربند طبی فنردار به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل می تواند شامل جنس، برند و ده ها عامل دیگر باشد. برای آگاهی از رنج قیمت کمربند طبی فنردار با ما همراه باشید تا در ادامه به بررسی آن بپردازیم.

عوامل موثر در قیمت کمربند طبی فنردار

عوامل زیادی می توانند بر قیمت کمربند طبی فنردار موثر باشند. یکی از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت کمربند طبی فنردار ، پارچه استفاده شده در آن می باشد. تولیدکنندگان مختلف از پارچه های متفاوتی برای تولید این نوع کمربند استفاده می کنند. که این پارچه هااز لحاظ کبفبت درجه بندی های مختلفی دارند. یکی از انواع پارچه که از نظر پزشگان بسیار توصیه شده، استفاده از پارچه های تنفس پذیر در سایت محصولات ارتوپدی می باشد. با توجه به مدت زمانی زیادی که این محصولات با بدن انسان در تماس هستند، بهترین نوع پارچه، پارچه های تنفس پذیر هستند. این نوع پارچه ها حساسیت ایجاد نمی کنند و باعث ایجاد زائده های پوستی در بدن انسان نمی شوند.

پارچه

اختلافی که در قیمت کمربند طبی فنردار وجود دارد در استفاده از این نوع پارچه ها می باشد. در کشورهای اروپایی، برترین تولیدکنندگان محصولات ارتوپدی از پارچه های تنفس پذیر در تولید پوشاک ورزشی، محصولات ورزشی و همچنین محصولات ارتوپدی استفاده می کنند. اهمیت استفاده از پارچه های تنفس پذیر در تولید محصولات ارتوپدی به قدری بالاست که در کشورهای زیادی به شکل استاندارد درآمده است.

قیمت کمربند طبی فنردار
قیمت کمربند طبی فنردار

فوم

عامل دیگر در میزان قیمت کمربند طبی فنردار ، استفاده از فوم می باشد. در این نوع کمربندها ، برای انطباق بهتر بریس با بدن بیمار ، از پدهایی در محل برجستگی‌ها و فرورفتگی های آناتومیک بدن استفاده می‌شود. بسته به اینکه در کمربند از فوم EVA گريد پزشکی (Medical Grade) استفاده شده باشد یا خیر ، قیمت آن متغیر خواهد بود. با توجه به قیمت این فوم ها ، در صورت استفاده از آن در محصولات ، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. گفتنی است که با توجه به اهمیت استفاده از این فوم ها در کمربندهای طبی، و عدم ابجاد حساسیت و خارش در بدن بیمار ، اکثر پزشکان با تجربه استفاده از آنها را پیشنهاد می دهند.

 

قیمت کمربند طبی فنردار
قیمت کمربند طبی فنردار

مکانیزم انطباقی

عامل دیگر تاثیرگذار در قیمت کمربند طبی فنردار ، استفاده از مکانیزم های انطباقی می باشد. با توجه به پیشرفته بودن این ویژگی و استفاده از فناوری های نوین در بخش تجهیزات انطباقی، قیمت کالا را افزایش خواهد داد. قابل ذکر است مکانیزهای انطباقی درواقع به منظور انطباق حداکثری کمربند طبی با بدن بیمار مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت کمربند طبی فنردار
قیمت کمربند طبی فنردار

رنج قیمت کمربند طبی فنردار

تولیدکنندگان بسیاری در داخل کشور به تولید کمربندهای طبی فنردار می پردازند. با توجه به عوامل تاثیرگذار در قیمت کمربند طبی فنردار که در بالا به آن اشاره شد، رنج قیمت متفاوتی برای این نوع از کمربندها وجود دارد. ساده ترین کمربند طبی فنردار که در بازار ایران وجود دارد، فارغ از اینکه از چه تکنولوژی ای در آن استفاده شده است، قیمتی در حدود ۴۰۰ هزار تومان دارد و این رقم تا یک میلیون و دویست هزار تومان اعلام شده است.

پایین ترین قیمت کمربند طبی فنردار

براساس بررسی های انجام شده ، پایین ترین قیمت کمربند طبی فنردار که در بازار ایران وجود دارد، رقمی در حدود چهارصد هزار تومان بوده است. این قیمت ممکن است براساس موجودی سایت ها ، داروخانه ها و کلینیک ها متفاوت باشد. ما در این مقاله قصد تائید کیفیت کمربندهای طبی فنردار را نداریم و در مطلبی به صورت جداگانه به بررسی کیفیت مطلوب کمربند طبی فنردار خواهیم پرداخت. در این مطلب تنها بر اساس شواهد موجود در بازار به اعلام قیمت ها برای خرید این نوع از کمربند طبی فنردار می پردازیم.

بالاترین قیمت کمربند طبی فنردار

قیمت های متفاوتی برای کمربند طبی فنردار در بازار وجود دارد. در بین برندهای ایرانی، کمربند طبی فنرداری که از کیفیت مطلوبی در حد استانداردهای اروپایی برخوردار باشد، تعدادی وجود دارد. برای این نوع از کمربند طبی فنردار قیمت اعلامی در حدود یک میلیون ودویست هزار تومان اعلام شده است.

قیمت کمربند طبی فنردار در بازار ایران

به طور کلی قیمت تجهیزات ارتوپدی در بازار ایران در مقایسه با سایر کشورها در حد پایین تری قرار دارد. با بررسی تعدادی از سایت های خارجی که محصولات ارتوپدی را به فروش می رسانند، به راحتی می توان این قیمت ها را با هم مقایشه کرد. گرچه محصولات و برندهای خارجی قیمت های بالاتری دارند ولی قیمت هایی که در این مطلب به آن اشاره شده است مربوط به برندهای داخلی می باشد. گرچه بسیاری از پزشکان محصولات و برندهای خارجی را برای محصولات حوزه ی سلامت معرفی می کنند، ولی در بین محصولات ایرانی هستند محصولاتی که بر طبق استانداردهای جهانی ساخته شده اند و حتی به تعداد زیادی از کشورها صادر می شوند.

در صورتیکه بخواهیم قیمت کمربند طبی فنردار در بازار ایران را با قیمت کمربند طبی فنردار در بازار جهانی و بر اساس پایه پولی دلار مقایسه کنیم ، باید بگوییم که از ۱۶ تا ۴۸ دلار می باشد.

قیمت کمربند طبی فنردار
قیمت کمربند طبی فنردار

قیمت کمربند طبی فنردار در بازار جهانی

با توجه به اینکه کمربند طبی فنردار جزو محصولات حوزه سلامت محسوب می شود، قیمت این نوع از محصولات در بازار های جهانی رقم بالایی دارد. براساس آخرین استعلام صورت گرفته از فروشندگان برندهای خارجی ، قیمت کمربند طبی فنردار در سطح بازار جهانی از ۱۵۰ دلار تا ۴۹۵ دلار متغیر می باشد.

قیمت کمربند طبی فنردار در بازار دبی

معمولا برندهای معتبر فعال در حوزه محصولات ارتوپدی و محصولات پزشکی شعبه و نمایندگی در دبی دارند. به منظور استعلام قیمت محصولات ارتوپدی و به ویژه کمربند های طبی از بازار دبی، با تعدادی از شرکت های توزیع کننده محصولات ارتوپدی مکاتبه شد. پس از استعلام قیمت محصولات مختلف ارتوپدی ، قابل ذکر استکه قیمت کمربند طبی فنردار در بازار دبی رقمی بین ۴۰۰ الی ۱٫۱۵۰ درهم معامله می شود.

قیمت کمربند طبی فنردار

سخن پایانی

یکی از نکات مهم برای صادرات تجهیزات پزشکی به کشورهای هدف، داشتن استاندارد اتحادیه اروپایی است تا کالای مورد نظر در آن کشور ثبت و اجازه ورود به بازار را داشته باشد. کیفیت بالای تولیدات ایرانی در ساخت این نوع تجهیزات، عامل مهمی بوده که کشورهایی نظیر عراق،ترکمنستان،گرجستان،ترکیه وغیره خواهان خرید این دست لوازم گردند با توجه به اهمیت سلامت انسان، پیشنهاد می شود که حتما از محصولات طبی با کیفیت استفاده شود. چراکه استفاده از محصولات بی کیفیت و نامناسب می تواند خسارات جبران ناپذیری در پی داشته باشد. لذا توصیه می شود با بررسی دقیق کمربند طبی فنردار موجود در فروشگاه ها و سایت های مختلف داخل کشور، می توان نمونه های مناسب و با کیفیتی در حد استانداردهای جهانی و قیمت پایین و مقرون به صرفه را تهیه کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید