مراکز خرید آتل انگشتان دست

آنچه در این مقاله می خوانید...

دوام آتل انگشتان دست چگونه است؟نمایندگی فروش آتل انگشتان دست
آتل انگشتان دست

آتل انگشتان دست : انگشتان از مهم ترین اندام های انسان هستند که آسیب رسیدن به آن ها بسیار کار را برای ادامه زندگی مشکل می کند. آتل انگشتان دست، وسیله ای است که پس از جا اندازی شکستگی توسط پزشک معالج، از آن برای ثابت نگه داشتن انگشت استفاده می کنند. در واقع به دلیل کاربرد زیاد این وسیله، مراکز خرید بسیار زیادی در سراسر ایران برای مطب ها و بیمارستان ها وجود دارد که نیاز آن ها را از این محصول برطرف کند.

مراکز خرید آتل انگشتان دست

دوام آتل انگشتان دست چگونه است؟

دوام آتل انگشتان دست چگونه است؟ دست انسان از استخوان های بسیاری برخوردار است که حتی کوچک ترین ضربه هم گاهی می تواند این استخوان های ظریف را از پای درآورد. نوع درمان از پزشک معالج ارتوپد، بر اساس محل شکستگی، شکل شکستگی، شدت شکستگی، جابجا بودن یا نبودن آن و عوامل دیگر تعیین می شود.

ما باید اصولی را در نظر داشته باشیم و برای دوام آتل انگشتان مواردی را رعایت کنیم. در مرحله اول باید بگوییم که یکی از بهترین راه های دوام آتل این است که گچ یا آتل را خشک نگه داریم، چراکه رطوبت، گچ را ضعیف و شل می کند. در واقع آب بر استحکام و دوام فایبرگلاس تاثیری ندارد، اما این درحالیست که با خیس شدن لایه پنبه ای که بین فایبرگلاس و پوست قرار گرفته، مشکلات پوستی در بر خواهد داشت.

برای جلوگیری از نفوذ آب به آتل گچی بهترین راه برای رفتن به حمام این است که دو لایه پلاستیک را روی گچ یا آتل خود بپیچید تا آب به آن نفوذ نکند.

اما گزینه بعدی این است که باید از نفوذ ماسه و یا پودر به زیر گچ خودداری کنیم، چرا که در اینصورت باند پنبه ای که در زیر گچ قرار گرفته شده است از بین خواهد رفت.

اما باید از بیرون آوردن این باند پنبه ای هم خودداری کرد و اگر هم پوست خارش داشت، نباید چیزی را برای خاراندن در زیر گچ فرو برد.

تمامی موارد گفته شده را باید برای حفظ و دوام آتل انگشتان رعایت کنیم و در غیر اینصورت هم آتل به زودی از بین خواهد رفت و هم درمان انگشت با مشکل مواجه خواهد شد.

نمایندگی فروش آتل انگشتان دست

نمایندگی فروش آتل انگشتان دست در سراسر ایران به دلیل نیاز بسیار زیادی که از این وسیله می شود، نمایندگی فروش آتل وجود دارد و مطب ها و بیمارستان ها به راحتی و بدون هیچ گونه دغدغه ای می توانند این محصولات را تهیه بفرمایند. در واقع نمونه های خارجی و وارد شده این محصولات هم وجود دارند که گاهی افراد رغبت نسبت به این محصولات دارند که در واقع فرق زیادی هم نسبت به نمونه های داخلی ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید