مراکز خرید آتل انگشت اشاره دست

آنچه در این مقاله می خوانید...

جنس آتل انگشت اشاره دستنمایندگی فروش آتل انگشت اشاره دست
آتل انگشت اشاره دست

بهترین راه چاره برای مواقعی که  انگشت اشاره دست دچار آسیب های جزئی تا عمیق شده و دردهای غیر قابل تحملی را متوجه افراد می نماید؛ آتل انگشت اشاره دست می باشد که نه تنها آن را در وضعیت ثابت نگه داشته؛ بلکه به کاهش درد نیز کمک می کند. در هر حال این محصول ارتوپدی پرکاربرد که حالا اهمیت زیادی را داراست؛ در مرکز خرید اختصاصی این محصولات قابل تهیه با مدل های جدید و با کیفیت خواهد بود.

مراکز خرید آتل انگشت اشاره دست

جنس آتل انگشت اشاره دست

جنس آتل انگشت اشاره دست زمانی پیش می آید که در اثر بی مراقبتی یا حتی به طور غیر عمد انگشت اشاره دست دچار دررفتگی شده و یا حتی می شکند؛ البته نقش فعالیت های سنگین و سخت را هم در خصوص آسیب به انگشت نمی توان نادیده گرفت. در هر حال هر عاملی که باعث این مشکل شود؛ نتیجه ای جز درد و ناراحتی زیاد را برای شخص به دنبال نداشته و ممکن است او را به مرز بالایی از رنج و عذاب برساند. حالا مهندسین پزشکی برای رفع چنین مشکلی، محصولی را تولید کرده به نام آتل انگشت اشاره دست که در زمان بروز حوادث و مشکلات متعدد برای این قسمت از دست می توان آن را مورد استفاده قرار داد.

اگر بخواهیم از جنس آتل انگشت بگوییم؛ باید عنوان داشت که داخل آن از پشم لطیف و ضد حساسیت بوده و بنابراین انگشت آسیب دیده را در وضعیت مناسبی جهت درمان قرار می دهد؛ همچنین ساختار بیرونی آتل نیز از آلومینیوم بوده و انگشت را در وضعیت محکم و غیر قابل حرکت قرار خواهد داد تا فرآیند بهبودی به شکلی سریع تر و بهتر صورت پذیرد.

نمایندگی فروش آتل انگشت اشاره دست

نمایندگی فروش آتل انگشت اشاره دست در نمایندگی فروش آتل انگشت اشاره می توان این محصول را در مدل های مختلفی مشاهده کرده و سپس به انتخاب آنها دست زد؛ مانند:

  1. آتل انگشت آماده
  2. آتل انگشت با گچ ارتوپدی

لازم به ذکر می باشد که نوع اول این محصول دارای مزیت های بیشتری است که اگر بخواهیم چند نمونه از آنها را نام ببریم؛ می توان به زیبایی بیشتر، وزن سبک تر و راحتی در استفاده اشاره کرد.
شاید بهتر باشد حالا که قصد تهیه این محصول را دارید؛ پیش از سفارش، با برخی از کاربردهای این محصول بسیار پر اهمیت هم آشنا شوید که عبارتند از:

  • از آتل انگشت بخصوص انگشت اشاره زمانی استفاده می کنند که انگشت دچار شکستگی، تاندون کشیدگی و یا پیچ خوردگی شده باشد که در این صورت درمان قطعی خواهد بود.
  • همچنین برای اینکه بتوانند به بی حرکت ماندن انگشت یا مفصل آن بعد از انجام عمل های جراحی منجر شوند هم باز از آتل کاربرد به عمل می آورند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید