مراکز خرید تجهیزات پزشکی ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع تجهیزات پزشکی اتاق عملنمایندگی فروش تجهیزات پزشکی ایران
تجهیزات پزشکی ایران

تجهیزات پزشکی ایران: تجهیزات پزشکی جز وسایل مهم و ضروری است که در تمامی بیمارستان های کشور از آن ها استفاده می شود. این تجهیزات در انواع مختلفی تولید می شود و کاربرد بسیار مهمی در تمامی مراکز درمانی نیز دارد به طوری که اگر یکی از این تجهیزات وجود نداشته باشد کار پزشکی مختل می شود. لذا امروزه با توجه به نیاز افراد به این محصولات، توزیع تجهیزات پزشکی ایران به صورت های مختلفی در سراسر کشور با کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مناسبی به فروش می رسد.
مراکز خرید تجهیزات پزشکی ایران

انواع تجهیزات پزشکی اتاق عمل

انواع تجهیزات پزشکی اتاق عمل به طور کلی تمامی تجهیزات پزشکی ایران به انواع مختلفی تقسیم می شود از جمله: تجهیزات پزشکی و عمومی بیمارستان، تجهیزات پزشکی مصرفی، تجهیزات بیهوشی، تجهیزات تاسیساتی و گازهای طبی، تجهیزات استریل و مواد ضد عفونی، تجهیزات تصویربرداری و مانیتورینگ، تجهیزات ارتوپدی، تجهیزات اورولوژی، تجهیزات پزشکی اطفال و نوزادان، تجهیزات پزشکی پوست و ترمیمی، تجهیزات توراکس و ریه، تجهیزات جراحی عمومی، تجهیزات چشم پزشکی، تجهیزات فک و صورت، تجهیزات پزشکی زنان و زایمان، تجهیزات قلب و عروق، تجهیزات گوش و حلق و بینی، تجهیزات مغز و اعصاب، تجهیزات پوست و مو زیبایی، تجهیزات پزشکی گوارش، تجهیزات دندانپزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی و تجهیزات فیزیوتراپی می باشد.

همچنین در اتاق عمل تجهیزات پزشکی بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد که جراحان از آن ها برای جراحی افراد، استفاده بسیاری می کنند.

امروزه تجهیزات اتاق عمل شامل: ماشین بیهوشی، چراغ اتاق عمل، تخت جراحی، الکتروشوک، الکتروکوتر، مانیتورینگ علائم حیاتی، پالس اکسیمتر، سرنگ پمپ، سرم پمپ، ساکشن جراحی، چراغ uv، کاپنوگراف، اتوکلاو، فلوتک ایزو فلو ران، فلوتک سوفلوران، دستگاه ساکشن (مکش)، جداکننده‌های بافتی یا دایسکتورها، شان‌ها، تورنیکه، گان جراحی و لباس اتاق عمل، اکارتورها یا رترکتورها، کلمپ‌ها یا نگهدارنده‌ها، صندلی تابوره، میز مایو، مانیتور، ماسک جراحی و دستکش جراحی و گازهای بیهوشی نیز می باشد.

همچنین این تجهیزات پزشکی، طبق استاندارد های معتبر و کیفیت های بسیار بالایی تولید شده است که مهم ترین نیاز اصلی بیمارستان ها را تامین می کند.

نمایندگی فروش تجهیزات پزشکی ایران

نمایندگی فروش تجهیزات پزشکی ایران امروزه فروش تجهیزات پزشکی ایران به صورت های مختلفی انجام می شود و افراد می توانند این تجهیزات را به صورت عمده و با قیمت بسیار مناسب در سراسر کشور از طریق نمایندگی معتبر خریداری کنند. همچنین انواع نمایندگی فروش تجهیزات پزشکی در کشور ما هر ساله فعالیت های بسیاری چشمگیری را داشته است و محصولات بسیار خوب و با کیفیتی را عرضه می کنند.

امروزه سایت های اینترنتی معتبری هم وجود دارد که این محصولات را با قیمت بسیار مناسب و کیفیتی بسیار بالایی به فروش می رساند و افراد می توانند این محصولات را سفارش دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید