مراکز خرید کمربند طبی کشی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مواد اولیه در ساخت کمربند طبی کشیمزایای کمربند طبی کشی و عملکردهای مختلفی را انجام می‌دهند؛ارائه کننده کمربند طبی کشی
کمربند طبی کشی

کمربند طبی کشی به منظور بهبود سلامتی به کار می ‌رود. این محصول باعث ایجاد روند تسکین درد شده و از فشار اضافه بر مهره‌ های کمر جلوگیری می‌کند. همچنین با توصیه پزشک در موارد انحراف یا شکستن مهره کمر این محصول می‌تواند مفید و موثر واقع شود. مراکز خرید این محصول سایت‌‌ های فروش معتبر هستند که با قیمت مناسب آن را به مصرف کنندگان ارايه می‌کنند.

مراکز خرید کمربند طبی کشی
کمربند طبی کشی

مواد اولیه در ساخت کمربند طبی کشی

مواد اولیه در ساخت کمربند طبی کشی
کمربند طبی کشی

در ساخت کمربندهای الاستیک از مواد پیشرفته استفاده می‌شود که شامل پشم، الاستن و مواد افزودنی ویژه‌‌ ای است که خاصیت ضد باکتریایی را فراهم می‌کند. اجزای مواد اولیه مورد استفاده، ترکیب موفقیت آمیزی را فراهم می‌کند که از نظر شکل با قسمت‌های مختلف بدن متناسب بوده و در عین حال حرکات اندام‌ها را محدود نمی‌کند. همچنین هنگام تغییر موقعیت بدن، چین‌های آزار دهنده به وجود نمی‌آورد. همچنین نتیجه‌ی این ترکیب این است که با رعایت توصیه‌های تولیدکننده، می‌توان محصول را با آلوده شدن آن شستشو داد.

این محصولات معمولاً ساخته شده از پنبه، پشم و ترکیبات نیمه مصنوعی مدرن هستند. کمربند دارای یک ساختار بافت الاستیک سه لایه بوده که قسمت بیرونی آن از نخ پشمی است و قسمت داخلی آن از جنس پنبه می‌باشد. نخ‌های الاستیک دقیقاً در وسط و در پشت حلقه‌ها و لایه‌ی پنبه قرار می‌گیرند، بدون اینکه به سطح آن برسند. در نظر داشته باشید که برای تقویت اثر حرارتی، کمربند با قسمت پشم به بدن پوشانده می‌شود. همچنین باید این نکته را ذکر کرد که برای تقویت اثر ماساژ روی بدن، قسمت پنبه‌ای هم در این ترکیب موثر است.

 

ترکیب مواد اولیه در ساخت کمربند طبی کشی ؛

 •  پنبه
 •  پشم
 •  لاتکس و پلی استر

 ساخت کمربند طبی کشی طوری است که با ایجاد فرایندهای التهابی ناشی از هیپوترمی یا گرفتگی، درد را در هنگام نقض ریشه های عصبی تسکین می‌دهد. همچنین گرما در ناحیه کمر در دمای کم محیط حفظ می‌شود. البته با توجه به ساختار متخلخل مواد تشکیل دهنده‌ی آن، گردش هوا نیز تأمین می‌شود و باعث حس راحتی برای افراد مختلف خواهد شد. کمربند طبی کشی محصول هنگام کار در شرایط سرد و مرطوب، تعادل دمای بهینه در ناحیه کمر هم ایجاد می‌کند.

 

مزایای کمربند طبی کشی و عملکردهای مختلفی را انجام می‌دهند؛

 • اطمینان از ثبات ستون فقرات کمر.
 • رفع درد.
 • حفاظت از منطقه ساکر در صورت سقوط تصادفی.
 • دوره بعد از عمل برای برداشتن دیسک بین مهره ای (دیسکتومی).
 • روماتیسم
 • آرتروز
 • بیماریهای همزمان ستون فقرات و مفصل ران
 • نقض وضعیت.

ارائه کننده کمربند طبی کشی

ارائه کننده کمربند طبی کشی
کمربند طبی کشی

 ارائه کمربند طبی با توجه به میزان استفاده از آن برای افراد مختلف و اثر درمانی و پزشکی آن، این الزام را برای ارائه کننده آن ایجاد می‌کند که از استانداردها و رعایت اصول برای ساخت و عرضه آن پیروی کند. کمربند طبی کشی را می توان در بیمارستان‌های پزشکی، در روند درمان سرپایی، در مراکز ورزشی و در منزل نیز استفاده کرد.

کمربند طبی کشی محصول از قسمت تحتانی کمر در برابر تأثیرات حرکتی محافظت کرده و از حرکات نادرست جلوگیری می‌کند که در نتیجه می‌تواند منجر به اصلاح ریشه‌های عصبی شده و یا باعث بهبود یا از بین رفتن ناراحتی‌های دیسک شود. از کمربند طبی کشی در دوره بعد از عمل تحت نظر پزشک نیز می‌توان استفاده کرد و همچنین در طول توانبخشی با در نظر گرفتن توصیه های پزشک کارایی دارد. کمربند طبی کشی عنصر مهمی در جلوگیری از ایجاد آسیب در قسمت های تحتانی ستون فقرات است.

 

 

 

Medical belts

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید