مراکز خرید گچ ارتوپدی فایبرگلاس

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع گچ ارتوپدی فایبرگلاس کدام است؟شرکت تولید گچ ارتوپدی فایبرگلاس
گچ ارتوپدی فایبرگلاس

گچ ارتوپدی فایبرگلاس در راستای محافظت و نگه داشتن مفاصل و استخوان های آسیب دیده مورد استفاده قرار می گیرد. گچ ارتوپدی فایبرگلاس در گروه تولیدات جدید صنعت پزشکی قرار می گیرد که امروزه جایگزین گچ های ارتوپدی قدیمی شده است. این محصول در مراکز خرید به صورت تخصصی به فروش می رسد زیرا دارای نمونه های مختلفی است.

مراکز خرید گچ ارتوپدی فایبرگلاس

انواع گچ ارتوپدی فایبرگلاس کدام است؟

انواع گچ ارتوپدی فایبرگلاس کدام است؟

انواع گچ ارتوپدی فایبرگلاس کدام است ؟ در راستای پاسخ به این سوال به معرفی واژه فایبرگلاس می‌ پردازیم. فایبرگلاس دارای ساختار پلاستیکی است که به راحتی می توان آن را به هر شکلی که خواست شکل داد. معمولا نوار های فایبرگلاس به شکل های حلقوی تولید می شوند  و به صورت نرم بسته بندی شده هستند. همچنین این محصولات  به کمک رزین های پلی اورتان اشباع شده تهیه می شوند.

بیشتر پزشکان امروزه استفاده از این گچ ها را به جای گچ های قدیمی ترجیح می ‌دهند زیرا گچ های فایبرگلاس در نمونه های مختلف از وزن کمتری برخوردار هستند و راحت تر و سریع تر قابل استفاده می باشند. همچنین این نوع گچ ها نفوذ هوا را در بین لایه های خود ایجاد می‌ کنند و از ایجاد خارش و حساسیت بر روی پوست مصدوم جلوگیری می نمایند. گچ فایبر گلاس به راحتی می ‌تواند لایه سخت را ایجاد کند که از عضو آسیب دیده محافظت شود و کاملا آن را بی ‌حرکت نگه می دارد.

در  راستای معرفی انواع گچ ارتوپدی می ‌توان گفت این محصولات در دو نمونه گچ معمولی و گچ های فایبرگلاس تقسیم بندی می شوند که نحوه گچ گیری آنها با یکدیگر یکسان است اما کاربرد آنها با یکدیگر تفاوت هایی دارند. گچ های معمولی به کمک گچ کلسینه و پودری ریز تولید می‌شوند و سرعت خشک کردن گچ معمولی بین ۵ تا ۱۰ دقیقه زمان می برد و فرآیند خشک شدن این نوع گچ دارای فرآیند گرمازا می باشد. در صورتی که فرایند خشک شدن گچ فایبرگلاس ظرف ۳ تا ۴ دقیقه طول می کشد و سرعت بیشتری دارد.

شرکت تولید گچ ارتوپدی فایبرگلاس

شرکت تولید گچ ارتوپدی فایبرگلاس شرکت تولید گچ ارتوپدی فایبرگلاس از بهترین مواد اولیه پلاستیکی برای تولید این محصول استفاده می نماید. همان طور که در مبحث قبلی اشاره کردیم نوار های فایبرگلاس از نظر ساختاری در گروه پلیمر های پلاستیکی دسته بندی می شوند و نسبت به گچ های معمولی از قیمت فروش پایین تری برخوردار هستند. گچ های فایبرگلاس به کمک به روز ترین و بهترین تکنولوژی های روز دنیا طراحی شده اند و مزایای بسیار بیشتری از گچ  های معمولی دارند و سرعت بهبود مفاصل شکسته را افزایش می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید