مراکز ساخت بریس گودی کمر

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات بریس گودی کمرخرید بریس گودی کمر درب کارخانه
کمربند طبی آتل دار

بریس گودی کمر: گودی کمر تا حد مشخصی طبیعی و نرمال بوده و بیش از یک حدی اگر باشد؛ جزء عارضه محسوب گشته و باید به فکر راه حل برای آن بود. اما یکی از راه هایی که با آن می توان اقدام به رفع این عارضه نمود و سلامت ستون فقرات را تضمین کرد؛ استفاده از بریس گودی کمر می باشد که از مهم ترین کالاهای درمانی محسوب گشته و توسط مراکز ساخت در بهترین مدل ها تولید و ارائه شده است.

مراکز ساخت بریس گودی کمر

مشخصات بریس گودی کمر

مشخصات بریس گودی کمر گودی کمر دارای انحنای طبیعی بوده و اگر در قسمت پایین کمر، این گودی به صورت غیر طبیعی دیده شود و در اثر گودی زیاد، باسن بیش از حد برجسته بوده و به عقب برود؛ پس با مشاهده این نشانه می توان به عارضه گودی کمر پی برد. در ادامه خواهیم گفت که چرا گودی کمر به وجود می آید؟ اما یکی از ابزاری که به درمان موثر این بیماری خواهد انجامید؛ بریس می باشد. این محصول که به آن کمربند طبی هم اطلاق می گردد؛ حالت اندامی را حفظ نموده و در نتیجه به درمان این معضل منجر خواهد گشت.

اما لازم است با تعدادی از انواع این محصول و همینطور مشخصات بریس گودی کمر هم آشنا شوید که عبارتند از:

  • بریس طبی سخت: دردهای موجود در پایین کمر ار درمان کرده و به ثابت نگه داشتن این قسمت از بدن منجر می شود؛ این نوع بریس، غیر منعطف و خشک بوده و روی آن تسمه پارچه ای وجود دارد.
  • بریس پر اکستنشن: به جلوگیری از خم شدن بیش از حد کمر کمک کرده و برای بهبود دردهای کمر که پس از جراحی به وجود می آیند؛ خواهد انجامید.
  • بریس لیفتینگ بلت: متشکل از پارچه و کرباس بوده و دارای بالشتک نیز بوده و دور تا دور کمر را بسته و به کاهش کشیدگی پایین کمر نیز منجر خواهد شد.

خرید بریس گودی کمر درب کارخانه

خرید بریس گودی کمر درب کارخانه بریس گودی کمر نه تنها ابزاری مفید و کاربردی برای رفع گودی کمر محسوب می گردد؛ بلکه به حفظ و نگهداری ستون فقرات بدن نیز منجر گشته و به طور کلی نتایج بی نظیری را از خود در حیطه درمان به جا گذاشته است. ضمن اینکه این محصول را می توان از کم هزینه ترین روش های درمانی معرفی کرد که با اثر گذاری فوری خود، اندامی استاندارد را برای افراد به ارمغان آورده و از بروز عوارض منفی ناشی از گودی کمر پیشگیری می نماید.

با همه این تفاسیر اگر تصمیم قطعی تان را جهت خرید بریس گودی گرفته اید؛ می توانید از طریق این مجموعه که از تامین کنندگان اختصاصی این محصول به شمار می آید و شرایط خرید درب کارخانه را برایتان مهیا می نماید؛ اقدامات لازم را جهت خرید انجام دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید