مرجع خرید تجهیزات پزشکی کرج

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع تجهیزات پزشکی پرستاریفروشگاه فروش تجهیزات پزشکی کرج

تجهیزات پزشکی کرج: تجهیزات پزشکی، از مهم ترین و اساسی ترین لوازم در درمان و مراقبت از بیماران می باشد. این تجهیزات، بر اساس تکنولوژی روز دنیا، طراحی و تولید می شوند و هرکدام، دارای ویژگی ها و مشخصه های منحصر بفردی است. مرجع خرید تجهیزات پزشکی کرج، همواره سعی می کند، که بهترین محصولات و ابزار ها را بر اساس کیفیت بالا و قیمت مناسب، در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

مرجع خرید تجهیزات پزشکی کرج

انواع تجهیزات پزشکی پرستاری

انواع تجهیزات پزشکی پرستاری پرستاری از بیماران، علاوه بر دانش و مهارت فردی، نیازمند بکارگیری تجهیزاتی است، که در مراقبت و بهبود حال عمومی بیماران، کمک شایانی می کند. استفاده از این تجهیزات، باید زیر نظر پزشک معالج باشد، تا روند بهبود بیماران سرعت بیشتری پیدا کند و آسیبی به بیمار وارد نکند. انواع تجهیزات پرستاری و پزشکی، باید در محیطی نگه داری شوند، که از گردوغبار، گاز های خورنده و اشتعال زا عاری باشد و از دما و رطوبتی استاندارد برخوردار باشد.

یکی از انواع تجهیزات پرستاری، دستگاه فشار خون است، که دارای نوع عقربه ای و دیجیتالی است. این دستگاه، با اندازه گیری دقیق فشار خون بیمار، از بروز خطرات سکته قلبی و مغزی جلوگیری می کند. دستگاه فشار خون دیجیتالی، شامل انواع بازویی و جسمی است. نوع دیگر این تجهیزات، دستگاه تست قند خون است، که میزان قند خون را اندازه گیری کرده و متناسب به آن، رژیم غذایی را تنظیم می کنند. نوع دیگر تجهیزات پرستاری، دستگاه فتوتراپی است، که باعث بهبود زردی نوزاد در منزل شده و نیازی به بستری در بیمارستان ندارد. همچنین، موجب کاهش هزینه و مدت زمان درمان می شود.

دستگاه تنفس مصنوعی، برای بیمارانی که مشکل تنفسی دارند، مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه، اکسیژن رسانی به بیماران را بهبود بخشیده و کارآیی تنفسی در افراد دچار به بیماری های ریوی را افزایش می دهد. یکی دیگر از تجهیزات پرستاری، دستگاه اکسیژن ساز است و برای بیمارانی که به طور مرتب نیاز به اکسیژن دارند، بسیار مناسب و مفید است. از مزایای این دستگاه، این است، که کار اکسیژن سازی را به صورت کاملا بهداشتی انجام داده و اکسیژن لازم را بدون ذرات خطرناک، مانند باکتری به بدن بیمار می رساند. همچنین، روند تولید اکسیژن در این دستگاه، به صورت مداوم است.

فروشگاه فروش تجهیزات پزشکی کرج

فروشگاه فروش تجهیزات پزشکی کرج

فروشگاه فروش تجهیزات پزشکی در کرج، همواره سعی می کند که مدرن ترین دستگاه ها را با استاندارد های کیفی و بهداشتی مورد تایید توسط سازمان پزشکی، تهیه و به طور گسترده عرضه نماید. در هنگام استفاده از تجهیزات پزشکی، مشاوره های لازمه را از پزشکان و کارشناسان دریافت نمایید، تا دچار مشکل نشوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید