مرجع فروش آتل دست شکسته

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع آتل دست شکسته کدام اند؟شرکت تولید آتل دست شکسته
آتل دست شکسته

زمانی که استخوان یکی از قسمت های دست یا پای انسان آسیب ببیند، آن را در وسیله ای به نام آتل قرار می دهند تا به بهترین شکل ممکن از دست انسان محافظت نموده و از حرکت استخوان جلوگیری کند و به این صورت به جوش خوردن قسمت شکسته کمک نماید؛ سایت اینترنتی جانینو یکی از معتبرترین مراجع فروش محصولات ارتوپدی از جمله آتل دست شکسته در ایران است و نمونه های مرغوب و باکیفیت آن را در دسترس مشتریان خویش قرار می دهد. مرجع فروش آتل دست شکسته

انواع آتل دست شکسته کدام اند؟

انواع آتل دست شکسته کدام اند؟ یکی از مهمترین وظایفی که بر عهده آتل قرار دارد این است که اندامی که دچار شکستگی یا در رفتگی شده است را برای مدتهای طولانی بی حرکت نگه دارد تا درمان قطعی در این زمینه اتفاق بیفتد. و اما این وسایل دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام کارایی منحصر به فرد خود را دارا می باشند و ما در این قسمت به انواع آتل دست شکسته اشاره می کنیم:

  • آتل بلند دست: اندازه این آتل از زیر بغل شروع شده و تا کف دست امتداد می یابد و به سبب دارا بودن حالت قائم الزاویه، آرنج بیمار را در حال ۹۰ درجه نگه می دارد.
  • آتل کوتاه دست: این نوع وسیله از آرنج شروع شده و به انگشتان دست می رسد و قسمت ساعد و کف دست را به خوبی پوشش می دهد.
  • آتل انگشت: این محصول توسط یک نوار آلومینیوم تشکیل شده و در تمام طول انگشت یک دست امتداد پیدا می کند.

شرکت تولید آتل دست شکسته

شرکت تولید آتل دست شکسته خوشبختانه با پیشرفت های روزافزونی که در زمینه تولید لوازم پزشکی و درمانی در کشورمان رخ داده است، هر روز شاهد تولید محصولات جدید و مدرنی هستیم که به یاری بیماران آمده و به آنها کمک می کند تا هرچه زودتر سلامتی خود را به دست آورند. یکی از مهم ترین نوع این وسایل تولید آتل دست شکسته است که توسط شرکت های معتبر کشورمان ساخته شده و به بازارهای داخلی عرضه می شود.

شایان ذکر است که جنس اصلی این محصولات را می توان به دو بخش تقسیم نمود؛ آتل هایی که از جنس مواد پلاستیکی یا فلز ساخته شده اند و به صورت آماده به فروش می رسند و آتل هایی که با استفاده از گچ یا فایبر گلاس توسط پزشک یا دیگر پرسنل درمانی ساخته می شوند.

زمانی که یک قسمت از دست تحت عمل جراحی قرار می گیرد و یا زمانی که یکی از قسمت های استخوان دست آسیب دیده و باید آن را به یک پزشک حاذق نشان داد، استفاده از آتل های آماده ضرورت پیدا می کند و توسط آن دست را بی حرکت نگه داشته و از صدمات بیشتر جلوگیری به عمل می آورند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید