مرجع فروش آتل شکستگی دست

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع آتل شکستگی دستشرکت پخش آتل شکستگی دست
آتل شکستگی دست

آتل شکستگی دست یکی از لوازم پزشکی می باشد که هنگام آسیب دیدن دست بر اثر ضربه مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع اولین اقدام پزشکی که هنگام در رفتگی دست و شکستگی استخوان صورت می‌گیرد، آتل بندی آن است.  با این کار از حرکت دست جلوگیری نموده و شدت آسیب را تا انجام معاینات کامل، کاهش می دهند. در مورد مرجع فروش آتل شکستگی دست در ادامه مطلب بحث خواهیم کرد.

مرجع فروش آتل شکستگی دست

معرفی انواع آتل شکستگی دست

معرفی انواع آتل شکستگی دست در رابطه با معرفی انواع آتل شکستگی دست می توان به موارد زیر اشاره نمود:

در یک طبقه بندی کلی می توان آتل ها را به چند گروه تقسیم کرد.  آتل خشک، یکی از انواع آتل ها می باشد. در واقع در این شیوه به کمک یک تکه چوب و یا صفحه فلزی که خاصیت صلبی دارد، محل آسیب دیده دست را به صورت فیکس و بدون حرکت نگه می دارند. نوع دیگری از این لوازم پزشکی شامل آتل نرم می باشد. آتل نرم، بالش یا ملحفه ی چند لایه شده ای است که به منظور ثبات استخوان ضرب دیده و گاها جدا شده به کار می رود.

آتل کششی نوع دیگری از این لوازم بوده. یکی دیگر از انواع آن، آتل پلاستیکی است که به آن، آتل بادی نیز گفته می‌ شود. بازو بند فشارسنج و یا لباس های ضد شوک بادی می توانند در این گروه قرار گیرند.  نوع گچی یا فایبرگلاس آن هم موجود بوده که توسط پزشک و پرسنل کادر درمان به صورت دستی ساخته شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

 آتل ها را بسته به اینکه برای کدام قسمت از دست مورد استفاده قرار می گیرد، هم می توان طبقه بندی نمود. برای مثال آتل بلند که یک زاویه قائم در سطح آن دیده می‌شود، آرنج فرد را به صورت عمودی نگه می ‌دارد. آتل های کوتاه برای فیکس کردن نوک انگشتان بوده و در قسمت قدامی ساعد و کف دست قرار می گیرد. آتل مخصوص انگشتان دست نیز از یک نوار آلومینیومی درست می شود.

شرکت پخش آتل شکستگی دست

شرکت پخش آتل شکستگی دست  این سایت به عنوان فروشگاه آنلاین شرکت پخش آتل شکستگی دست، عرضه عمده و مستقیم آن را با قیمتی کاملا مناسب در سراسر کشور انجام می دهد. فروش مستقیم محصولات ارتوپدی منجر به افت شدید قیمت ها در مقایسه با سایر مراکز فروش می ‌شود. زیرا واسطه‌ های فروش حذف شده‌اند. همچنین از تخفیفات ویژه هم برخوردار شده و به این ترتیب قدرت خرید را برای متقاضیان بالا می برد. البته نوع آتل و جنس آن هم در تعیین قیمت نهایی آن تاثیر دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید