مرجع فروش بریس مهره کمر

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه استفاده از بریس مهره کمرتولید کننده بریس مهره کمر
بریس مهره کمر

بریس مهره کمر از نمونه های محصولات ارتوپدی است که در محافظت از کمر و برطرف نمودن عیوب آن نقش بسزایی دارد و در مرجع فروش آن انواع مدل ها و نمونه ها در دسترس مشتری قرار می گیرد که هر کدام مشتریان خاص خود را دارد.

 مرجع فروش بریس مهره کمر

نحوه استفاده از بریس مهره کمر

نحوه استفاده از بریس مهره کمر در زمان استفاده از بریس کمر باید به مدت زمان استفاده از آن توجه کند و مطابق با توصیه پزشک از آن استفاده کند چون در صورت استفاده بیش از اندازه از آن عضلات کمر ضعیف می شود. مثلا فردی که بعد از جراحی یا آسیب از بریس استفاده می کند با فردی که جهت درمان بیماری از آن استفاده می کند باید به نحوی متفاوت از دیگری بریس را مصرف کند و فردی که با بستن بریس دردهای او کمتر می شود بهتر است فقط موقع درد از آن استفاده کند.

در صورتی که شدت درد در ناحیه کمر خیلی زیاد باشد بیش از یک ماه نباید از آن استفاده کرد، مثلا زن باردار بهتر است زمانی که در منزل کار می کند یا وسیله ای را بلند می کند باید از بریس استفاده کند و در زمان خواب و به صورت دائمی نباید از آن استفاده نمود مگر به تجویز پزشک.

یا کارگرانی که در طول روز وسایل سنگین را جابجا می کنند می توانند فقط در زمان کار از این بریس استفاده نموده و از بروز آسیب به کمر جلوگیری کنند. بریس دارای نمونه ها و مدل های مختلفی است که هر مدلی برای آسیب یا بیماری مخصوصی استفاده می شود و برای تهیه آن باید بریس را مطابق با نوع آسیب یا بیماری انتخاب نمود.

تولید کننده بریس مهره کمر

تولید کننده بریس مهره کمر کارخانه تولید بریس مهره کمر در کشور حضور فعالی داشته و با استفاده از متخصصین خود و تجهیزات پیشرفته ای که در اختیار دارد و با آزمایشگاه های کنترل کیفی خود انواع مدل های این محصول را طراحی نموده و نیازهای همه ی بیماران کمری را پوشش می دهد. این محصول در بسته بندی های مختلف و با ضمانت وارد بازار می شود که راهنمایی و نحوه استفاده بریس در بسته ذکر شده است و خریدار می توان از آن بدرستی استفاده کند. این مخصول بسته به مدل، کیفیت و نحوه فروش دارای نرخ های مختلفی بوده و قیمت عمده و بدون واسطه آن ارزان و باصرفه خواهد بود.

بریس مهره کمر باعث محافظت، شکل گیری درست و تقویت مهره ها شده و عیوب آنها را برطرف می کند که استفاده کنندگان آن نیز طیف های مختلفی از بیماران کمر، آسیب دیدگان، کسانی که جراحی کرده اند و … می باشند که هر کدام مدلی مختلف این بریس را استفاده نموده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید