مرجع فروش تجهیزات پزشکی ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع تجهیزات پزشکی جراحیتولید کننده تجهیزات پزشکی ایران
تجهیزات پزشکی ایران

مرجع فروش تجهیزات پزشکی ایران امروزه با گسترش برندهای تولیدی داخلی و خارجی، انواع این محصولات را با برندهای متعدد در کیفیت و قیمت های گوناگون ارائه می کنند. کاربردهای هر یک از این تجهیزات متفاوت با دیگری بوده و بدین دلیل از تفاوت قیمت فاحشی برخوردار هستند.

مرجع فروش تجهیزات پزشکی ایران

انواع تجهیزات پزشکی جراحی

انواع تجهیزات پزشکی جراحی

تجهیزات پزشکی امروزه در دو نوع ساده و برقی تولید می شوند. این محصولات با داشتن کاربردهای مختلف در زمینه درمان و پزشکی توانسته اند سطح دانش پزشکی را افزایش داده و روز به روز پزشکان و افراد فعال در این زمینه را با درمان راحت تر و سریع تر بیماری ها یاری نمایند.

انواع تجهیزات جراحی ساده مانند انبر جراحی، قیچی جراحی و … جزو ابزارهایی جهت برش و بخیه پوست و گوشت می باشد ولی لوازمی وجود دارند که منجر به درمان در عمل جراحی می شوند. این دستگاه ها‌ مانند دستگاه لیزر جهت خرد کردن سنگ کلیه و اندام های سنگ ساز دیگر، دستگاه های دوربینی با اشعه مادون قرمز یا فرابنفش جهت دید اندام های داخلی بدن مانند قلب و … و دیگر دستگاه هایی که وجود آنها در عمل های جراحی خاص لازم و ضروری است.

این محصولات بعضا ساخت داخل کشور و بعضی دیگر نیز جزو لوازم وارداتی می باشد. کاربرد تجهیزات پزشکی با برند ایرانی در سال های اخیر افزایش داشته و با ارتقای کیفیت توانسته ایت علاوه بر جذب خریدار داخلی، متقاضیان خارجی بسیاری را جهت خرید تشویق نمایند.

تولید کننده تجهیزات پزشکی ایران

تولید کننده تجهیزات پزشکی ایران

تولید کننده تجهیزات پزشکی ایران عموما سعی دارد با استفاده از الگوگیری از برندهای خارجی و استفاده از دستگاه های تولیدی پیشرفته روز دنیا بتواند محصولاتی درجه یک را تولید و در زمینه صادرات نیز نقش پر رنگی را داشته باشد. تولید تجهیزات ایران در سال های اخیر بیشتر برای صادرات به کشورهای همسایه مانند عراق صورت می گیرد. این محصولات با داشتن قیمت مناسب تر از محصولات خارجی و کیفیتی رقابتی مود استقبال خریداران عمده قرار می گیرد. خریداران این محصول عموما مراکز درمانی و بیمارستان ها می باشد که جهت رفع نیاز خود در طول یکسال به صورت عمده تجهیزات مورد نظر را تهیه می نمایند.

نوع کارکرد و راهنمای استفاده از محصول در دفترچه محصول قید شده و فروشنده نیز به علت اشنایی با تجهیزات مورد نظر می تواند یک راهنمای عالی برای خریدار باشد.  این محصولات با ضمانت نامه در اختیار خریدار قرار می گیرد از این رو در صورت هرگونه عیب یابی و نیاز به تعمیر می توان به مراکز تعمیر مورد نظر مراجعه کرد و به صورت رایگان تعمیر یا تعویض نمود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید