مرجع فروش تجهیزات پزشکی شیراز

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع تجهیزات دندان پزشکیکارخانه تولید تجهیزات پزشکی شیراز

یکی از شاخه های علم پزشکی که امروزه طرفداران زیادی به خود اختصاص داده دندان پزشکی است چرا که با توجه به آگاهی مردم از سلامت دندان و تاثیر به سزای آن در سلامت سایر ارگان های بدن نقش موثری را ایفا می کند با در نظر گرفتن نیاز به تجهیزات و تامین آن مراجعه به فروش تجهیزات پزشکی شیراز را باید در نظر گرفت.

مرجع فروش تجهیزات پزشکی شیراز

انواع تجهیزات دندان پزشکی

انواع تجهیزات دندان پزشکی

نیاز به خود مراقبتی در زمینه سلامت دندان و نیاز به دندان پزشک امروزه بیشترین فراوانی را در میان علم پزشکی به خود اختصاص داده است و مردم به سلامت دندان خود نسبت به گذشته اهمیت بیشتری می دهند وسایل مورد نیاز این علم روز به روز با پیشرفت و فناوری جدید رو به رو می شوند که انواع و اقسام گوناگونی دارد.

تجهیزات دندان پزشکی شامل: آیینه، توربین، جرم گیر دندان، انبر، دستکش، صندلی یا یونیت، تابوره، ساکشن، اتوکلاو، ماده قالب گیری، تیغ جراحی و غیره می باشد که هر کدام  بسته به نوع خود کاربرد متفاوتی دارد از میان همه این تجهیزات به کاربرد برخی به اختصار اشاره می کنیم.

یونیت: صندلی مخصوص بیمار با تکنولوژی به روز دنیا و برای قرارگرفتن بیمار بر روی آن می باشد که پزشک اشراف کامل بر دهان و دندان بیمار در جهت درمان دارد.

آیینه دندان پزشکی: این ابزار کمک شایانی به تشخیص محل و پیدا کردن دندان پوشیده یا مشکلات لثه ای می کند.

انبر دندان پزشکی: در تشخیص بیماری لثه و دندان و هم چنین تراشیدن جرم های دندان موثر است.

ساکشن دندان پزشکی: در صورت نیاز پزشک به شست  و شو  دهان می پردازد  یا بزاق و خون موجود در دهان را می مکد تا پزشک بتواند به کار خود دقت لازم را داشته باشد و هم چنین دستگاه اتوکلاو که در استریل کردن ابزار دندان پزشکی از اهمیت بالایی برخوردار است.

کارخانه تولید تجهیزات پزشکی شیراز

کارخانه تولید تجهیزات پزشکی شیراز

وجود کارخانه تولید تجهیزات دندان پزشکی در کشور باعث شده است که کشور از واردات این تجهیزات بی نیاز شود و گام مهمی در خودکفایی این صنعت  بر دارد.

تولید کنندگان داخلی با ارائه تجهیزات پزشکی با بهترین کیفیت و نیز قیمت مناسب توانسته اند به رقابت با کشورهای سازنده آن بردارند.

همچنین آن ها با استفاده از تکنسین های متخصص و با تجربه و به کارگیری قطعات تولید داخل گام موثر در خود کفایی داخلی و هم چنین صادرات این تجهیزات برداشته اند.

از تولیدکنندگان داخلی این تجهیزات می توان به شهر های تهران، مشهد، تبریز، یزد، شیراز، اصفهان و غیره اشاره کرد که تولیدات خود را بیشتر به کشورهای حوزه خلیج فارس، افغانستان، آذربایجان، ارمنستان، عراق و ترکیه را صادر می کنند که خود باعث شکوفایی و رشد اقتصادی مملکت با ارزآوری محصول خود می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید