مرکز خرید آتل کشی دست

آنچه در این مقاله می خوانید...

جنس انواع آتل کشی دستشرکت تولید آتل کشی دست

در مواردی که عضو بدن باید بی تحرک بماند تا از آسیب‌های بعدی در امان باشد، از وسیله‌ای به نام آتل کشی دست استفاده می شود که انواع مختلفی دارند. یکی از انواع آن، آتل کشی دست است. در ادامه ما را همراهی کنید تا درباره جنس انواع آتل دست و همچنین تهیه آن از مرکز خرید، اطلاعات مفید و تکمیلی در اختیارتان قرار دهیم؛

مرکز خرید آتل کشی دست

جنس انواع آتل کشی دست

جنس انواع آتل کشی دست دست یکی از اعضای مهم حرکتی بدن است که ممکن است در مواردی دچار شکستگی یا ترک خوردگی شود و به این ترتیب، نیاز است که حتما به وسیله آتل در جای خود ثابت شود و بهبود یابد.

به این منظور انواع آتل کشی دست با جنس‌های مختلف تولید می‌شوند که هر کدام می‌توانند به نوبه خود، کاربرد داشته باشند.

یکی از بهترین جنس انواع آتل کشی دست، فلزی است. این نوع آتل عموما از جنس آلومینیوم و استیل است.

دلیل انتخاب این نوع فلزات برای آن، سبک بودن آن‌ها است که باعث می‌شود احساس سنگینی نشود و از طرفی به قدری مقاوم است که می‌تواند دست را ثابت نگه دارند تا تحرکی نداشته باشد و البته با رطوبت نیز ترکیب نمی ‌شود و زنگ نمی ‌زند.

از دیگر جنس‌های آن نوع چوبی است که نه تنها دارای مقاومت بالایی است، بلکه موجب ایجاد حساسیت نمی‌شود و به این ترتیب با انواع پوست، سازگار است و می‌توان به راحتی از آن در آتل کشی استفاده کرد.

نوعی از آن‌ها از جنس گچ فایبرگلاس است، این نوع آتل بیشتر در بیمارستان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، چرا که پزشک معالج باید آن را روی قسمت شکسته قرار دهد. گچ اندکی سنگین است اما همین ویژگی سبب شده که تحرک از دست گرفته شود و فرد زودتر بهبود یابد.

به جز قسمت گچی، فلزی یا چوبی، آتل‌ها دارای بخشی از جنس پارچه نخی هستند تا همراه با آتل مورد نظر به دور عضو، بپیچد و از افتادن آن جلوگیری کند.

همچنین دارای بخشی است که روی گردن قرار می گیرد و قسمت باند پیچی شده دست درون آن قرار می‌گیرد، تا به دلیل عدم تحرک، یه جایی برخورد نکند.

شرکت تولید آتل کشی دست

شرکت تولید آتل کشی دست با توجه به کاربردی بودن انواع آتل‌ها، میزان استفاده در نهایت تقاضا برای آن افزایش یافته و به این ترتیب تولید آن افزایش یافته است.

شرکت ما، اقدام به تولید آتل دست با بهترین کیفیت و امکانات کرده و با توجه به قیمت مناسب، رضایت خریداران عزیز جلب شده است.

متقاضیان محترم می ‌توانند جهت خرید انواع آتل با کیفیت مرغوب، به سایت اینترنتی و معتبر ما مراجعه و سپس اقدام به ثبت سفارش نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید