مرکز خرید آتل کف دست

آنچه در این مقاله می خوانید...

سایز انواع آتل کف دستشرکت تولید آتل کف دست
آتل کف دست

به وسیله ای که اندام را درون آن می گذارند تا ضمن بی حرکت کردن آن عضو از آن اندام نیز محافظت کند، آتل می گویند. به آتل، اسپلینت نیز می گویند و کاربرد آن در مواقع شکستگی، دررفتگی، پیچ خوردگی و ثابت نگهداشتن عضو بعد از اعمال جراحی می باشد. این وسیله علاوه بر ثابت نگهداشتن عضو، باعث کاهش درد در اندام آسیب دیده می شود. از آتل کف دست در آسیب های مربوط به آن استفاده های زیادی می شود. این مرکز با فراهم آوردم انواع آتل، اقدام به فروش آنها با قیمتی مناسب نموده است.

مرکز خرید آتل کف دست

سایز انواع آتل کف دست

سایز انواع آتل کف دست انواع آتل در دو نوع ساخته می شوند که عبارتند از پلاستیکی و گچی.

نوع فلزی یا پلاستیک آن طوری می باشد که از قبل آماده شده و به شکل اندامی که آسیب دیده، ساخته می شود. نوع گچی آن توسط پزشک ساخته و استفاده می گردد.

سایز انواع آتل دست عبارتند از:

  • آتل اندام فوقانی
  • اندام کوتاه
  • انگشت
  • آلنار گاتر
  • آتل انگشت

نوع دیگری از آتل، بریس می باشد. از لحاظ شکل ظاهری مانند آتل های پیش ساخته است. تفاوت آن با اسپلینت این است که مدت زمان کاربری اسپلینت کوتاه است ولی در مورد بریس باید گفت که مدت زمان طولانی از آن استفاده می شود.هر کدام از این آتل ها ویژگی های مخصوص به خود را داشته و برای موارد مختلفی کاربرد دارند. آتل های انگشت سایز کوچکتری نسبت به آتل های اندام تحتانی و فوقانی داشته و از این نظر بافت حساسی دارند. آتل های پا و دست از مقاومت خوبی برخوردار بوده و سایز بزرگتری دارند زیرا سطح وسیعی از اندام را پوشش می دهند.

شرکت تولید آتل کف دست

شرکت تولید آتل کف دست شما باید از نحوه تهیه این محصولات آگاهی کامل داشته باشید تا بتوانید خرید موفقی داشته باشید. این محصولات به دلیل این که از تنوع گوناگونی برخوردار بوده و کیفیت های متفاوتی دارند، قیمت های گوناگونی دارند.برای خرید این دسته از محصولات، می بایست اطلاعات لازم را درباره ی ویژگی های انواع آتل کسب کنید.قیمت یکی از فاکتور های مهم در هنگام تهیه محصول است زیرا مشتریان بودجه های متفاوتی دارند.

برخی از آتل ها قیمت بیشتری نسبت به سایر آتل های دیگر دارند و این امر به دلیل کیفیت های متفاوت آنها است.در هنگام خرید این محصول از شرکت تولید آتل، می بایست به سایز و کیفیت آن دقت کافی را داشته باشید تا دچار مشکل نشوید.کارشناسان فروش این مرکز می توانند اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهند و سفارش شما را ثبت کنند. شما می توانید پس از تماس با این مرکز، سفارش خود را ثبت نمایید و در اسرع وقت آن را تحویل گرفته و در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید