مرکز خرید تجهیزات پزشکی ضایعات نخاعی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تجهیزات پزشکی ضایعات نخاعیفروشگاه عرضه تجهیزات پزشکی

تجهیزات پزشکی ضایعات نخاعی به کمک مدرن ترین تجهیزات و در راستای استفاده از پیشرفته ‌ترین علم پزشکی طراحی می شوند. این تجهیزات در راستای ایجاد راحتی بیشتر و بهتر برای افرادی که دچار این بیماری هستند، مورد استفاده قرار می گیرد. در مرکز خرید انواع تجهیزات پزشکی، این محصولات به صورت برند سازی شده در اختیار مشتریان قرار داده می شود.

مرکز خرید تجهیزات پزشکی ضایعات نخاعی

تجهیزات پزشکی ضایعات نخاعی

معرفی تجهیزات پزشکی ضایعات نخاعی تجهیزات پزشکی مورد استفاده برای ضایعات نخاعی به کمک مدرن ترین تکنولوژی ها و پیشرفته‌ ترین  دستاورد های پزشکی  در نمونه های متفاوتی ساخته می ‌شوند.

در زمینه معرفی این تجهیزات می توان به  انواع بالابر  و دستگاه جابجایی بیمار اشاره کرد. بالابر هایی که برای نقل و انتقال بیماران قطع نخاعی مورد استفاده قرار می گیرد، جابجا کردن این افراد را در محیط خانه، آسایشگاه های سالمندان، آسایشگاه های معلولین و بیمارستان‌ ها به راحتی انجام می ‌دهند.

بالابر های مورد استفاده برای  این افراد دارای نمونه های مختلفی هستند که در این زمینه می توان به  صندلی بالابر بیمار برقی، بالابر بیمار مدل تاشو و صندلی مخصوص افراد ناتوان اشاره کرد.  به کمک این  تجهیزات، حمل و جابجایی افراد ناتوان را راحت تر انجام می شود.

علاوه بر این مورد می توان به تخت های ایستا اشاره کرد که برای انجام حرکات تمرینی استفاده می شود. این کالا ها به کمک بهترین تکنولوژی ها در نمونه های تک موتوره و دو موتوره  تولید می شود که معمولا از نمونه های تک موتوره برای استراحت این افراد در منزل و از نمونه های دو موتوره برای کلینیک ها استفاده می گردد.

از دیگر تجهیزات ضایعات نخاعی می توان به استفاده از تجهیزات تروموشن اشاره کرد که این تجهیزات در جهت اندام‌ های فوقانی افراد قطع نخاعی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از دیگر دستگاه های مخصوص کاردرمانی و توانبخشی این بخش از افراد می توان به دستگاه های فیزیوتراپی  اشاره کرد.

فروشگاه عرضه تجهیزات پزشکی

فروشگاه عرضه تجهیزات پزشکی شرکت و فروشگاه توزیع و عرضه تجهیزات پزشکی در سراسر کشور باید طبق دستورالعمل هایی که از سمت قانون نظام صنفی این محصولات ارائه شده است، این محصولات را به مشتریان معرفی نمایند.

برای عرضه تجهیزات پزشکی دستورالعمل هایی در نظر گرفته شده است که به منظور بررسی صلاحیت متقاضیان  این دستگاه ها صورت می پذیرد.

عرضه تجهیزات پزشکی به معنی فروش مستقیم این محصولات به بیمار توسط اشخاص حقیقی یا حقوقی که دارای مجوز اداره های کل مربوط هستند، صورت می پذیرد. به عبارت دیگر عرضه تجهیزات پزشکی با قیمت های مندرج در برگه خرید در اختیار مشتریان قرار می گیرند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین شرکت ما در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید