مرکز خرید کمربند طبی تنگی کانال

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات کمربند طبی تنگی کانالفروشندگان کمربند طبی تنگی کانال نخاعی
کمربند طبی تنگی کانال

از مرکز خرید کمربند طبی تنگی کانال نخاعی، می توانید انواع این محصول را در رنگ ها و کیفیت های گوناگونی به دست آورید. این بریس ها، ویژگی های خاصی دارند و برای بهبود درد و حتی درمان موثر واقع شده اند. اما این محصول چه مشخصاتی دارد؟ چطور می توان نوع مرغوب آن را تهیه کرد؟ در ادامه توضیحات بیشتری ارائه می کنیم.

مرکز خرید کمربند طبی تنگی کانال
کمربند طبی تنگی کانال

مشخصات کمربند طبی تنگی کانال

مشخصات کمربند طبی تنگی کانال
کمربند طبی تنگی کانال

تنگی کانال، بیماری است که بر اثر کاهش فضا در اطراف نخاع به وجود می آید و همین امر سبب می شود تا احساس کمردرد و گردن درد ایجاد شود. یکی از راه ها برای بهبود استفاده از کرست است و ما برای این که آشنایی بهتری با محصول پیدا نمایید، مشخصات کمربند طبی تنگی کانال را ارائه می کنیم.

باید بگوییم، این کمربند طبی تنگی کانال را به دو دسته تقسیم می کنند که LSO و TLSO نام دارند. این تجهیزات پزشکی را دکتران برای بیماران تجویز می کنند که ممکن است بعد یا قبل از عمل  کار آیند. بریس مخصوص ارتز کمی که به L‌SO نیز معروف است برای فیوژن لومبو‌ساکرال تحتانی مفید می باشد.

اما بریس TLSO جهت استفاده فیوژن کمر فوقانی کاربرد دارد. با استفاده از این محصول می توان از حرکت ستون فقرات در دوره نقاهت جلوگیری کرد. یک کمربند تنگی کانال خوب ویژگی هایی هم دارد که در زیر برای شما چند نکته مهم را بیان می کنیم:

  • از جانب برندهای معتبر ساخته شده اند.
  • طبق استانداردها تولید گردیده اند.
  • از بهترین الیاف و مواد اولیه در ساخت ‌شان استفاده شده است.
  • برای رده های سنی گوناگون مناسب هستند.
  • قابل تنظیم می باشند.

فروشندگان کمربند طبی تنگی کانال نخاعی

فروشندگان کمربند طبی تنگی کانال نخاعی
کمربند طبی تنگی کانال

در کشورمان فروشندگان کمربند طبی تنگی کانال نخاعی، این محصولات ویژه ارتوپدی را در برندهای متفاوتی ارائه می کنند. آن دست از عرضه کنندگانی طبعاً در بازار موفق هستند که کالای مرغوب را با نرخ های مناسبی در اختیار مشتریان بگذارند.

در هر صورت، چنین وسایلی همانگونه که اشاره کردیم کاربردهای خاص خود را دارند و بهترین نوع برای کاهش و درمان دردهای مزمن کمر و گردن به شمار می روند. عرضه کننده، این بریس ها را در مدل های گوناگونی ارائه می دهد و مشتریانی که قصد دارند به گونه عمده محصول را تهیه کنند، راحت از این طریق این کار انجام پذیر است.

مجموعه ما عرضه کننده بهترین نوع کمربند طبی تنگی کانال می باشد. البته کاربردهای این محصول بیشتر از این است و کسانی که از درد ستون مهره های کمر رنج می برند نیز می توانند از آن استفاده نمایند. جهت به دست آوردن معلومات بیشتر، با فروشندگان ما تماس بگیرید.

 

 

 

Medical belts

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید