مرکز فروش کمربند طبی ستون فقرات

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد کمربند طبی ستون فقراتصادرکننده کمربند طبی ستون فقرات
کمربند طبی ستون فقرات

مرکز فروش کمربند طبی ستون فقرات عموما محصولات را به صورت عمده یا خرده با توجه به فعالیت خود در اختیار خریدار قرار می دهد. در مراکز فروش مختلف این محصول برندهای ایرانی و خارجی نیز ارائه می شوند که با شرح کیفیت و کاربرد آنها توسط فروشنده، خریدار می تواند راحت تر و معقولانه تر تصمیم برای تهیه برند مورد نظر بگیرد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

مرکز فروش کمربند طبی ستون فقرات

کاربرد کمربند طبی ستون فقرات

کاربرد کمربند طبی ستون فقرات

امروزه بیشتر افرادی که دارای کمردرد هستند با استفاده از کمربندهای موجود در بازار بهره می برند ولی آشنایی با کاربرد درمانی این کمربندها و انواع آنها می تواند انتخاب و استفاده از این محصولات را عقلانی تر نمایند. از کاربرد کمربند ستون فقرات طبی می توان به اصلاح ستون فقرات کج، کاهش درد ستون فقرات، صاف ماندن ستوان فقرات آسیب دیده و یا جراحی شده و … اشاره کرد. این محصول با داشتن انواع گوناگونی کاربرد مختلفی دارد.

کمربند طبی عموما دارای سگک می باشد که جهت سفت کردن و شل کردن و همچنین تنظیم سایز مورد نظر به کار می رود. نوع سخت و سفت آن عموما با توجه به نوع بیماری و تجویز پزشک بستگی دارد. در مدل های جدید نوع چسبی و قزن قفلی نیز وجود دارد که با توجه به راحتی خریدار می تواند مورد انتخاب قرار بگیرد.

صادرکننده کمربند طبی ستون فقرات

صادرکننده کمربند طبی ستون فقرات

صادرکننده کمربند طبی ستون فقرات در داخل کشور عموما از بهترین مواد اولیه و مراحل تولید به روز و پیشرفته استفاده نموده و محصولی با کیفیت بی نظیر تولید می نمایند که توسط کشورهای وارد کننده پسند شده و در طول سالیان آینده تقاضای بیشتری را ارائه می دهند.

این محصول عموما با توجه به مدل خاص در بسته بندی تکی و ویژه به همراه لوازم جانبی صادر می شود. عموما رنگ مشکی این محصول بیشترین میزان تولید را دارد. عموما نوع قالبی این محصول در یک سایز ارائه می شود ولی برای مدل های دارای جنس سخت و محکم، نیاز به قالب گیری از فرد مذکور می باشد.

این محصول در مدل های ستون فقرات و شکمی وجود دارند که بیشتری استفاده از نوع ستون فقرات این محصول می باشد و عموما پس از عمل و قبل از عمل جراحی استفاده از محصولات مذکور می تواند راحتی نشستن و بلند شدن را برای مصرف کننده ایجاد نمایند. قیمت این محصولات بسته به مدل محصول، کیفیت، کاربرد و برند تولیدی دارد. برندهای خارجی با داشتن کیفیت عالی از قیمت های بسیار بالایی برخوردار هستند از این رو بیشتر مصرف کنندگان به خرید نمونه های ایرانی روی می آورند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید