مرکز پخش بریس انگشتان دست

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع بریس انگشتان دستشرکت تولید بریس انگشتان دست

بریس انگشتان دست : احتمال آسیب دیدگی و شکستن انگشتان دست نسبت به سایر قسمت های دست بیشتر است. این اتفاق ممکن است در هنگام کارکردن با ابزار های همچون چکش و اره اتفاق بیفتد یا ممکن است در حین ورزش کردن افراد دچار همچنین مشکل شوند. در راستای برطرف سازی شکستگی انگشتان دست امروزه از بریس انگشتان دست استفاده می شود. این ابزار با ثابت نگه داشتن انگشتان دست می ‌تواند به بهبود آن کمک نماید. در مرکز پخش بریس انگشتان دست در ابعاد و سایز متفاوتی ارائه می گردد.

مرکز پخش بریس انگشتان دست
بریس انگشتان دست

انواع بریس انگشتان دست

انواع بریس انگشتان دست
بریس انگشتان دست

انواع بریس انگشتان دست یا آرتروز انگشتان در واقع ابزار پزشکی هستند که جهت بهبود انگشتی که دچار آسیب دیدگی شده است از آن استفاده می شود.

استفاده از بریس انگشتان دست برای بهبود آسیب دیدگی های استخوان در موارد زیادی دیده می شود. آسیب دیدگی های انگشتان دست ممکن است شامل شکستگی استخوان انگشت دست، گیر افتادگی انگشت مفاصل  باشد که هدف اصلی استفاده از بریس انگشت این است که برخی از فشارهای وارد شده روی انگشت را در زمان فعالیت های طبیعی در راستای ثابت نگه داشتن آن کاهش می دهد.

به عبارت ساده تر می توان گفت با استفاده از بریس انگشت دست می توان از حرکت کردن انگشت دست جلوگیری کرده و با این کار می ‌توان در زمان آسیب دیدگی به آرام کردن آن پرداخت.

انواع بریس انگشتان دست در سایز و ابعاد مختلف و در نمونه های طبی متفاوت طراحی می شوند که طبق نظر پزشک مورد استفاده قرار می‌ گیرند.

استفاده از این انواع بریس نیاز به آموزش افراد ندارد و افراد می ‌توانند به راحتی آنها را مورد استفاده خود قرار دهند.

بریس ها در واقع ابزار های تولید شده از فوم و فلز هستند. قسمت های داخلی این ابزار ها  که به کمک فوم ساخته شده است، باعث قالبگیری انگشت شده و فلز خارجی آن به ثبات نگه داشتن و بی‌حرکت بودن دست کمک می‌کند.

همان طور که اشاره کردیم انواع بریس ها در اندازه ها، شکل، میزان درجه ثابت نگه داشتن و خمیدگی مختلفی تولید می شوند و باید آنها را طبق نظر و تشخیص پزشک مورد استفاده قرار داد.

شرکت تولید بریس انگشتان دست

شرکت تولید بریس انگشتان دست

شرکت تولید بریس مخصوص انگشتان ‌دست از فوم های پلی اورتان نرم برای قسمت داخلی این ابزارها و از فلزات مستحکم برای پوشش دهی فضای خارجی این ابزارها استفاده می نماید.

شرکت های تولید کننده انواع بریس تمام تلاش خود را به کار می ‌برند تا این محصولات را به صورت پیش ساخته و در سایز های استاندارد  به مشتریان معرفی نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید