مرکز پخش بریس مچ دست

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع بریس مچ دست کدام است؟انواع بریس مچ دستشرکت تولید بریس مچ دست
بریس مچ دست

بریس ها و آرتروز ها در نمونه های متنوع طراحی می شوند و برای قسمت های مختلف بدن به اشکال گوناگون ساخته می شوند. از  بریس ها در اندام های تحتانی بدن مانند مچ دست برای محدود کردن حرکات مفصل استفاده می شود. در مرکز پخش محصولات ارتوپدی ، بریس مچ دست در اشکال و ابعاد متفاوتی به مشتریان معرفی می گردد.

مرکز پخش بریس مچ دست

انواع بریس مچ دست کدام است؟

انواع بریس مچ دست کدام است؟ انواع بریس مچ دست کدام است؟ در راستای پاسخ به این سوال به معرفی انواع بریس ها می‌پردازیم. آرتروز و بریس ها به کمک مواد متنوع پلاستیک، فیبر کربن، فلز، پارچه، چرم و لاستیک ساخته می شوند.  این وسیله ها در دو نوع کلی دسته‌ بندی می‌شوند:

  1. آرتروز و بریس هایی که قبل از آماده در اندازه مختلف برای اندام های مختلف تولید می شوند و طبق نسخه پزشک نوع مورد نیاز بیمار که اندازه اندام او باشد در اختیار او قرار می‌گیرد. این بریس ها معمولاً توسط باند های ولکرو  به اندام بیمار محکم و بسته می شوند.
  2. آرتروز و برس هایی که قالب اندام بیمار ساخته می شوند. این وسائل طبق نسخه پزشک ساخته می شوند. این نوع آرتروز ها به طوری ساخته می شوند که قالب اندام فرد بوده و اندام در آن احساس راحتی می کنند. در ساختن این بریس ها  وقت بیشتری برای اندازه گیری اندام، قالب گیری، ساختن، امتحان کردن و پوشیدن می ‌باشند و معمولاً از نوع بریس های پیش ساخته گرانتر هستند.

 

انواع بریس مچ دست

انواع بریس مورد استفاده برای مچ دست را می توان در دو نمونه  بریس های استاتیک و بریس های دینامیک  دسته بندی کرد.بریس های استاتیک موجب بی حرکتی کامل مچ دست می شوند و این بی حرکتی، درد ناشی از مفصل را کاهش می دهد و زمینه را فراهم می‌آورد تا فشار به بافت ‌های آسیب‌دیده وارد نشود و بافت ‌ها زودتر و بهتر ترمیم پیدا می کنند. این بریس ها حرکت مفصل را به شدت محدود می‌کنند و استفاده از آنها برای فرد آزار دهنده است.

بریس های دینامیک در قسمت های مچ دست از خود لوله هایی دارند که بعد از پوشیدن بریس این لولا ‌ها در امتداد مفصل قرار می ‌گیرند و اجازه می ‌دهند تا مفصل فقط در یک جهت حرکت کند و  مانع از حرکت مفصل در دیگر جهات می ‌شود. این ممانعت موجب کاهش درد مفصل می‌شود و در نهایت به رباط های اطراف آن اجازه داده می‌شود تا بیشتر استراحت کنند و آسیب های آن ها ترمیم می شود.

شرکت تولید بریس مچ دست

شرکت تولید بریس مچ دست

در شرکت تولید بریس مچ دست همان طور که اشاره کردیم از مواد اولیه متفاوت استفاده می ‌شود و این محصولات به صورت پیش ساخته و یا به صورت سفارشی مورد استفاده قرار می گیرند. بریس مچ دست در قیمت های مختلفی در بازار معرفی می گردد که در راستای مواد اولیه متفاوت است که در تولید این محصول به کار گرفته می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید