نماینده فروش آتل ساعد دست

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات آتل ساعد دستتولید کننده آتل ساعد دست

هدف از بکارگیری آتل ساعد دست چیست و کدام نوع آنها برای عارضه مورد نظر مناسب خواهند بود؟ در این مقاله سعی داریم به معرفی بهترین نوع آتل مناسب برای ساعد دست بپردازیم و نماینده فروش آنلاین آن را جهت خرید غیر حضوری و مستقیم معرفی کنیم.

نماینده فروش آتل ساعد دست

مشخصات آتل ساعد دست

مشخصات آتل ساعد دست آتل به ابزار یا وسیله ای می گویند که جهت محافظت از عضو آسیب دیده مورد استفاده قرار می گیرد. هدف از بکارگیری انواع آن نیز بی حرکت و ثابت نگهداشتن عضو جهت جلوگیری از صدمات احتمالی در حین انتقال بیمار به بیمارستان است.
به طور کلی انواع آتل از نظر جنس به دو دسته پلاستیکی یا فلزی و آتل های گچی دسته بندی می شوند. آتل پلاستیکی نمونه های از قبل آماده هستند که شکل آنها بر اساس اندام آسیب دیده و مورد نظر طراحی می شود. در مقابل آتل های گچی، مدل های نیمه آماده می باشند که توسط پزشک به دور عضو آسیب دیده پیچیده می شود.
یکی از انواع این محصول آتل ساعد دست نام دارد که در گروه آتل های بلند اندام فوقانی قرار می گیرد. اگر در حین ورزش یا رانندگی دچار سانحه ای در قسمت ساعد و مچ دست شدید می توانید از نمونه های آماده این محصول جهت ثابت نگهداشتن ساعد دست خود اسنفاده کنید. برخی از مشخصات آتل ساعد دست طبی موارد زیر را می توان نام برد:

  • دارای آلومینیوم صلیبی شکل است که از حرکت مچ دست جلوگیری می کند.
  • جنس پلاستیک بکار رفته در تولید آن ضدحساسیت است.
  • قابلیت شستشو و استفاده مداوم را دارد.
  • موجب نفوذ و گردش هوا به روی ساعد دست شده و از ایجاد تاول جلوگیری می کند.
  • قابلیت استفاده برای هر دو دست را دارد.
  • برای کاهش دردهای مفصلی مانند التهاب در ساعد دست نیز مناسب است.

تولید کننده آتل ساعد دست

تولید کننده آتل ساعد دست این محصول در سایزهای مختلف بچه گانه و بزرگسال تولید می شود و دارای کش های مخصوص جهت تنظیم آن به اندازه قطر ساعد دست است. از نظر رنگبندی اغلب در رنگ های مشکی، خاکستری و قهوه ای تولید و قابل  تهیه است که هر کدام با توجه به جنس پارچه و برند شرکت تولیدی قیمت و نرخ مجزایی دارند.
برخی از مدل های آتل دارای چندین فلز آلومینیومی جهت ثابت نگه داشتن عضو هستند و برخی دیگر تنها از پارچه و جهت رفع پف یا ورم دست مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین طراحی و موارد استفاده نیز نقش موثری در تعیین قیمت انواع آتل دست و پا خواهند داشت.
طی سالهای اخیر تولید آتل دست با شیوه های مدرن و بهره گیری از دانش روز صورت می گیرد که موجب تنوع گسترده در عرضه این محصولات شده است. در این مرکز به عنوان نماینده فروش آنلاین جدیدترین محصولات وارداتی و تولید داخل با قیمت مناسب و عمده به فروش می رسند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید