کمربند طبی برای بیرون زدگی دیسک کمر

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های کمربند طبی برای بیرون زدگی دیسک کمرموارد استفاده کمربند طبی برای بیرون زدگی دیسک کمرسایزبندی کمربند طبی برای بیرون زدگی دیسک کمرخرید کمربند طبی برای بیرون زدگی دیسک کمر
کمربند طبی برای بیرون زدگی دیسک کمر

کمربند طبی برای بیرون زدگی دیسک کمر : بیرون زدگی دیسک کمر یا به عبارتی فتق دیسک بین مهره ای بیماری شایعی است که بیماران زیادی از آن رنج می برند. دردهای ناشی از این بیماری معمولا قسمت پایینی مهره ها را شامل می شود. با مراجعه به پزشک و تشخیص این بیماری، روش های درمانی مختلفی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. یکی از روش های درمان بیرون زدگی دیسک کمر جراحی می باشد. بسیاری از بیماران در مقابل این نوع درمان مقاومت می کنند و ترجیح می دهند با روش های غیر جراحی دوره درمانی خود را طی کنند.

استفاده از کمربندهای طبی برای درمان بیرون زدگی دیسک کمر ، روشی است که امروزه مورد استقبال بسیاری از بیماران مبتلا به فتق دیسک کمر یا به عبارتی بیرون زدگی دیسک کمر قرار گرفته است. استفاده از کمربند طبی برای بیرون زدگی دیسک کمر روشی است که امروزه پزشکان متخصص به بیماران پیشنهاد می دهند. بنابراین در این مطلب قصد داریم ویژگی های کمربند طبی برای بیرون زدگی دیسک کمر ، موارد استفاده کمربند طبی برای بیرون زدگی دیسک کمر ، سایزبندی کمربند طبی برای بیرون زدگی دیسک کمر و نحوه خرید کمربند طبی برای بیرون زدگی دیسک کمر را شرح دهیم.

کمربند طبی برای بیرون زدگی دیسک کمر
کمربند طبی برای بیرون زدگی دیسک کمر

ویژگی های کمربند طبی برای بیرون زدگی دیسک کمر

کمربند طبی ای که توسط مجموعه جانینو برای درمان بیرون زدگی دیسک کمر مورد استفاده قرار می گیرد، از طریق نیروی فشاری ، از مفصل ساکروایلیاک sacroiliac  محافظت می کند. این نوع کمربند با طراحی ساده و وزن کم استفاده ازآن در موقعیت های مختلف را برای بیمار راحت می کند. تکنولوژی به کار رفته در این نوع کمربند طبی ، استفاده از قرقره های برای تطابق هرچه بیشتر با بدن بیمار و همچنین جلوگیری از لغزش ارتز می باشد.

از دیگر ویژگی های این نوع از کمربند طبی ایجاد ثبات در سیمفیزیس پوبیس (Pubic symphysis) می باشد. درواقع سیمفیزیس پوبیس یک مفصل غضروفی است که از اتصال دو استخوان هیپ در جلو از قسمت سطح داخلی تنه پوبیس (عانه)‌های چپ و راست ایجاد می‌گردد. گفتنی است که این نقطه به صورت طبیعی حرکتی ندارد ولی در دوران بارداری حرکات آن افزایش می یابد. با توجه به دارا بودن این ویژگی ، خانم های باردار نیز می توانند از این نوع کمربند در دوران بارداری خود نیز استفاده کنند.

در خصوص فیزیک ویژگی های کمربند طبی برای بیرون زدگی دیسک کمر قابل ذکر است که این کمربند از پاچه تنفس پذیر ، مواد ضد حساسیت و همچنین ورق ترموفرم ساخته شده است. دارا بودن این ویژگی ها در این کمربند طبی ، آنرا متمایز از سایر تولیدات و همچنین قابل رقابت با محصولات موجود در سراسر دنیا می کند.

کمربند طبی برای بیرون زدگی دیسک کمر
کمربند طبی برای بیرون زدگی دیسک کمر

موارد استفاده کمربند طبی برای بیرون زدگی دیسک کمر

کمربند طبی برای بیرون زدگی دیسک کمر در مواردی که بیمار دارای دردهای تحتانی ستون مهره‌ای Low Back Painا(LBP) باشد و یا دچار    فتق دیسک در ناحیه تحتانی مهره‌های کمری شده باشد می توان استفاده کرد. همچنین کمربند طبی SO  در مواردی که بیمار دچار  کشیدگی عضلانی در ناحیه  تحتانی مهره‌های کمری شده باشد نیز می توان استفاده کرد.

سایزبندی کمربند طبی برای بیرون زدگی دیسک کمر

کمربند طبی برای بیرون زدگی دیسک کمر در دو سایز Medium و large  ارائه می شود. این دو سایزبندی براساس اندازه محیط دور کمر تقسیم بندی می شوند. در صورتی که اندازه دور کمر کمتر از ۹۹ سانتی متر باشد بیمار می بایست سایز Medium را خرید کند. همچنین در صورتیکه اندازه دور کمر بیمار بین ۹۹ الی ۱۳۲ سانتی متر باشد ، بیمار می بایستی سایز Large ایت کمربند طبی را خریداری کند.

خرید کمربند طبی برای بیرون زدگی دیسک کمر

بیماران برای خرید کمربند طبی برای بیرون زدگی دیسک کمر می توانند از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان فروش تماس حاصل بفرمایند. یا می توانند به طور مستقیم با شماره موبایل ۰۹۱۲۵۳۴۶۴۹۳ ارتباط برقرار کنند.

https://janinomed.com/

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و یا با شماره 09125346493 تماس حاصل بفرمائید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید